DomůAkční nabídkaČelovka od české značky, která svítí až 200 hodin: Nepotřebujete do ní...

Čelovka od české značky, která svítí až 200 hodin: Nepotřebujete do ní tužkové baterky

- Reklama -

Kvalitní čelovka na ryby je nutnou součástí rybářské výbavy. Zejména pak v chladnějších měsících roku, kdy dříve zapadá slunce, takže rybář potřebuje výkonné světlo. Jenže! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Ty opravdu kvalitní čelovky dneska stojí i více jak 1000 korun, což není málo. Teď ale česká značka Giants Fishing přišla s nadupanou rybářskou čelovkou, která je k dostání za výrazně nižší cenu. Tohle je fakt levná čelovka na ryby, která ale nabízí TOP vlastnosti! Pojďme se na ni podívat blíže…

 

Čelovka na ryby Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300

Špičková čelovka pro rybáře, která nabízí hned několik zásadních předností, kterých si rybář okamžitě všimne. Čím začít? Třeba nízkou váhou! Díky použitým materiálům je tato čelovka pro rybáře opravdu krásně lehká (jen 75 gramů), takže ani při déle trvajícím nošení nepříjemně netlačí do hlavy. Tohle rybář ocení právě při déletrvajícím používání, kdy těžší čelovky nejsou v tomhle ohledu vůbec příjemné. Čelovka Giants Fishing je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Samozřejmě, to nejdůležitější vlastností je to, jak tato čelovka svítí. Maximální výstup této rybářské čelovky je 300 lm, kdy vydává nádherně jasné, bílé osvětlení. Toto bílé světlo lze pak ještě nastavovat. Rybář si může vybrat 3 stupně světla – maximální svítivost (výdrž 4 hodiny), střední svítivost (výdrž 8 hodin) a minimální svítivost (výdrž 12 hodin). Každý typ světla je vhodný do různých situací.

VIDEO: Jak svítí nová čelovka pro rybáře Giants Fishing? 

Čelovka pro rybáře Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300 pak nabízí i další typ světla. Jaké? Pokud rybář 2 vteřiny podrží levé tlačítko, pak se spustí zelené osvětlení. Právě zelené osvětlení výrobci v poslední době upřednostňují před populárním červeným. Proč? Zjednodušeně: Vlastnosti zeleného světla jsou pro lidské oko lepší než u červeného zbarvení osvícení. Doba zeleného svícení u této čelovky je až 200 hodin!

Odkud vlastně bere čelovka energii? V čelovce je vestavěná Polymer Li-ion baterie, která má kapacitu 1200 mAh. Vestavěná baterie nabízí rybářovi klíčovou výhodu! Jakou? Rybář nemusí k vodě nosit tužkové baterky, aby je v případě čelovky mohl vyměnit. Ne! Tato čelovka se jednoduše nabíjí s pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Jednoduché, pohodlné, efektivní! Ještě k tomu nabíjení: To trvá okolo 3 hodin.

Velmi oblíbenou vychytávkou je i pohybový sensor, díky kterému je možné čelovku na jedno máchnutí rukou vypnout nebo zapnout. V přiloženém videu výše jde jednoduše vidět, jak tento sensor funguje! Skvělou vlastností je, že sensoru nevadí, pokud před ním bude rybář máchat s udicí, což se děje například při zdolávání. Takže rybář má jistotu, že tahle čelovka prostě bude spolehlivě svítit. Super!

Suprovou vlastností je také to, že tato čelovka má zoom čočky. K čemu je to dobré? Rybář si tímto může nastavit „tvar svícení“ čelovky. S pomocí této vychytávky je možné nastavit třeba úzké světlo pro svícení na dálku, anebo široké osvícení pro osvětlené většího prostoru u vody. Zase: Tuto funkci si lze krásně prohlédnout v přiloženém videu výše.

Hledáte kvalitní čelovku pro rybáře, která je ale dostupná za normální peníze? Pak se rozhodně podívejte na rybářskou čelovku Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300, která nabízí TOP vlastnosti, přitom si ji rybáři mohou obstarat za fakt rozumné peníze. S touhle čelovkou neuděláte chybu! Čelovka od české značky Giants Fishing je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -