DomůAkční nabídkaHolínky pro rybáře s teplou vložkou za rozumnou cenu: Ideální do nejhorších...

Holínky pro rybáře s teplou vložkou za rozumnou cenu: Ideální do nejhorších podmínek

- Reklama -

Kvalitní boty pro rybáře jsou základem pro pohodlný pobyt u vody. Úplně nejhorší totiž je, pokud je rybářovi chladno od nohou. A to se častokrát přihodí tak, že rybářovi promoknou jeho boty.

Ilustrační foto: PARYS

Proto není dobré výběr rybářské obuvi podceňovat. Ale bacha! Nemyslíme tím, že si teď musíte koupit tu nejdražší botu na trhu. To ani náhodou! Jen je dobré se trochu zamyslet nad výběrem vhodné rybářské obuvi. Máme pro vás tip!

 

Holínky pro rybáře DELPHIN Bronto

Hledáte voděodolné boty pro rybáře? Pak vás určitě zaujmou tyto levné rybářské holínky Bronto od slovenské značky DELPHIN. Jde o perfektní obuv do těch nejtěžších podmínek u vody, kdy je na břehu silná vrstva bahna, prší nebo sněží, a kdy je zima. Rybář má prostě jistotu, že v téhle botě bude vždy sucho a teplo! Holínky pro rybáře Delphin jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Obrovským plusem těchto holínek od slovenské značky je to, že jsou zesílené na citlivých partiích. Co tím myslíme? Holínky pro rybáře Bronto mají například zesílenou oblast na holenní kosti nebo špičce boty, takže i když se rybář prodírá těžkým terénem, tak se bolestivě nepraští. Zesílená je taky pevná podrážka, takže rybářovi se pohodlně hodí i po kamenitém břehu. Pecka!

VIDEO: Jak vypadají levné holínky pro rybáře Bronto? Mrkněte na video!

Absolutní bombou je potom to, že v těchto holínkách je filcová vložka. Právě ta výrazným způsobem napomáhá k mnohem většímu komfortu. V holínkách se totiž nesráží přebytečná vlhkost, takže uvnitř boty je krásné teplo. Tyto holínky se dodávají ve velikostech 36 až 50, takže si je mohou vybrat rybáři a rybářky z různě velkými nohami. Tyto kvalitní holínky pro rybáře DELPHIN Bronto jsou navíc k dostání za hodně zajímavou cenu. Rybářské holínky Delphin jsou k dostání na e-shopu PARYS.

 

Rybářské boty DELPHIN Gator

Vynikající boty pro rybáře, které zaujmou hned na první pohled! Proč? Ihned je totiž jasné, že tyto rybářské boty budou dostatečně odolné i při nošení na hodně nepříznivých terénech, třeba na bahnitém břehu. To prozrazuje zvýšený lem na botách, který dosahuje až výšky kotníků. A to je super! Ve chvíli totiž, když se rybář na rozbahněném terénu proboří, tak přesto mu do boty nenateče. Super! Rybářské boty si můžete obstarat na e-shopu PARYS.

Tyto boty jsou vyrobené z takových materiálů, které jsou suprově voděodolné, ale které se také velmi dobře čistí. To platí jak o zmíněném lemu, tak ale i o dalších částech boty. Tato rybářská obuv je totiž vyrobena i z nylonu a umělé kůže, což jsou snadno omyvatelné materiály. Praktičnost na prvním místě!

Vynikající i vysoké šněrování, které dovoluje utáhnutí boty takovým způsobem, aby spolehlivě držela na noze rybáře. To je zásadní právě při chůzi po rozbahněném terénu, kdy bota musí na noze držet. Kromě toho na botách nalezneme i krásně vzorovanou a pevnou podrážku, která udrží stabilitu rybáře právě i na kluzkém povrchu.

Absolutně nejlepší zprávou ale je, že tyto boty od slovenské značky DELPHIN jsou k dostání za hodně libovou cenu. Za takové peníze byste takové boty pro rybáře v takové kvalitě hledali jen horkotěžko. Boty jsou k dostání ve velikostech o 41 do 47. Boty pro rybáře jsou dostupné na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -