DomůNovinkyMonstrum z Balatonu: Rybáři chytili snového lysce o váze přes 30 kilo! Chytá...

Monstrum z Balatonu: Rybáři chytili snového lysce o váze přes 30 kilo! Chytá se opakovaně

- Reklama -

Na maďarském jezeře Balaton aktuálně probíhá prestižní závod v lovu kaprů IBCC 2021! A právě na tomhle rybářském klání se rumunskému týmu povedlo prolomit magickou hranici! Rumunští rybáři totiž jako první v historii závodu IBCC dokázali ulovit kapra vážícího přeš 30 kilogramů. Tohle je fakt ryba z říše snů! Povede se nějakému týmu tohoto kapra překonat?

FOTO: IBCC

Fotografie gigantického lysce obletěla rybářský svět! Rumunský tým Cereal Boilies 1 dokázal dostat na břeh lysce, který vážil neuvěřitelných 30,15 kilogramů. A na rybářském internetu se okamžitě objevily fantastické titulky hlásající prolomení této magické hranice na závodu IBCC 2021.

O tom, že tento kapr je nefalšovaným králem „maďarského moře“, nemůže být nejmenších pochyb. Podívejte se na tu nádheru! Lysec je dokonale stavěný, má nádherně vysoké tělo, které napovídá, že tohle je fakt giga kapr. A to břicho! Pochopitelně, nejedno srdce rybáře zjihne při pohledu na fotografii už z toho důvodu, že jde o atraktivní formu lysce. Fakt krásná ryba!

 

Zajímavé info o rekordním kaprovi

Velmi zajímavý pohled na ulovenou rybu přinesl ostřílený kaprař Peter Hofierka, který informoval o tom, že rybu dokázal v minulosti ulovit taky. Jen na nižší váze. „S kaprem jsem měl tu čest na IBCC v roce 2018. Tehdy měl při ranním oficiálním vážení 21,51 kilogramů,“ uvedl Peter Hofierka na facebooku.

Je skutečně neuvěřitelné, jak relativně krátká doba stačila kaprovi k tomu, aby nabral tolik kilogramů navíc. Balaton je prostě voda, ve které se rybám moc a moc líbí! Co myslíte, jsou tam ještě větší kapři? 

 

Co se děje na IBCC 2021?

Rybářský závod IBCC na Balatonu je opravdu velmi sledovanou kaprařskou událostí, na které má výrazné zastoupení i česko-slovenská kaprařina. A právě naše týmy na letošním ročníku zase dokazují, že patří k naprosté špičce. Jak si naše týmy vedou? Níže naleznete odkaz na průběžnou tabulku IBCC 2021.

TABULKA: Jak si vedou česko-slovenské týmy na IBCC 2021? Tady jsou výsledky!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -