DomůAkční nabídkaPVA punčochy o délce 100 metrů: Vychází nejvýhodněji a vydrží celou sezónu...

PVA punčochy o délce 100 metrů: Vychází nejvýhodněji a vydrží celou sezónu  

- Reklama -

Rybáři milují PVA punčochy. Právě tyhle rozpustné produkty napomáhají k vytváření super lákavých krmných místeček. Proto není divu, že rybáři PVA produkty používají ve velkém. Ovšem!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Když se chce rybář připravit pořádně na novou rybářskou sezónu, pak to může „lézt do peněz“. Co si ale obstarat dlouhé PVA punčochy o celkové délce 100 metrů, které vychází cenově nejvýhodněji, a přitom vydrží velmi dlouhou dobu?

PVA punčochy jsou dokonalé z toho pohledu, že napomáhají k vytvoření fakt lákavého krmného místečka. Princip jejich použití je naprosto jednoduchý: Do PVA punčochy dáme požadované krmení (boilies, pelety atd.), a následně ji připevníme k návazci nebo k montáži. Ve chvíli, kdy se PVA dotkne vody, začne se rozpouštět. Takže krmení vytvoří lákavou kupku…

Produkty z PVA jsou velmi vhodné především na těch lokalitách, kde se smí zavážet. Rybář si totiž takto „nabitou“ montáž může pohodlně zavézt na vybrané lovné místo, a celé to položit do vody. Super! Vše je nachystáno na velkého „koně“. Jaké PVA ale vybrat? Pokud hledáte cenově nejvýhodnější cestu, pak se rozhodně podívejte na PVA od české značky Giants Fishing.

 

PVA náhradní punčocha Giants Fishing Micromesh Refill (100 metrů)

Extrémně populární PVA punčochy od české značky Giants Fishing, které nabízí celou řadu výhod! Zaprvé: Toto PVA v takto velkém balení vychází v přepočtu na jeden metr cenově nejvýhodněji, takže rybář si tak obstará hodně kvalitní produkt za rozumné peníze. Cenově dostupné PVA je dostupné na e-shopu Chyť a pusť.

Zadruhé: Jedná se o 100metrové balení, takže rybář má na „sezónu vystaráno“. Samozřejmě, vše záleží na daném rybářovi a jeho spotřebě, ovšem právě toto množství PVA slibuje bezstarostnou zásobu na podstatnou část rybářské sezóny, anebo dlouhou výpravu. Rybář tak nemusí kupovat vícero menších balení, za které ve výsledku zaplatí více peněz.

Na těchto PVA punčochách od české značky Giants Fishing oceňujeme jednu zásadní věc – PVA se skvěle rozpouští i v hodně studené vodě. A to je zásadní přednost! Protože některé levné PVA materiály se za nízkých teplot nerozpouští tak, jak mají. Ovšem tohle u PVA od Giants Fishing fakt nehrozí! Tento materiál je tak možné používat už časně zjara, kdy je voda ještě pořádně ledová.

Jak už jsme vše nakousli, toto PVA má celkovou délku 100 metrů (návin 4 x 25 metrů). Ale jak je to s průměry? Rybář má na výběr ze dvou variant. První typ PVA punčochy má průměr 25 mm, druhý typ má průměr 35 mm. Záleží jen na požadavcích rybáře, jaký typ si vybere.

Hledáte levné PVA punčochy na rybaření? Pak se rozhodně podívejte na tyto od české značky Giants Fishing. Tyto punčochy vychází cenově velmi příznivě, přitom ale nabízí opravdu spolehlivé vlastnosti. PVA lze používat i za hodně nízkých teplot, kdy ostatní levné materiály selhávají. Tohle rozhodně doporučujeme! Levné PVA je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levné PVA nejvýhodněji na Chyť a pusť!

Hledáte jiný typ PVA materiálu? Chcete spíše menší balení PVA punčoch? Anebo hledáte snad PVA sáčky či PVA pásky a nitě? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku PVA materiálů na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě tady najdete PVA materiály v nejrůznějších podobách od českých, ale i zahraničních značek. A vše za nejlepší ceny! Levné PVA materiály za nejnižší ceny jsou k dispozici na Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -