DomůNovinkyFOR FISHING 2022: Kdo bude v Praze vystavovat? A jaké jsou podmínky vstupu?

FOR FISHING 2022: Kdo bude v Praze vystavovat? A jaké jsou podmínky vstupu?

- Reklama -

Rybářský veletrh FOR FISHING v Praze patří k rybářským svátkům v České republice. Právě s touto obrovskou rybářskou akcí má hodně rybářů, ale také rybářských firem, spojený začátek rybářské sezóny. Ale bacha! Organizátoři rybářského veletrhu změnili termín! FOR FISHING 2022 se nebude konat v únoru, ale až v březnu. Proč?

Ilustrační foto: FOR FISHING

Poslední informace, kterou organizátoři mezi rybářskou veřejnost vypustili, byla ta, že ročník 2022 se bude konat na začátku února. To ale neplatí! Lidé, kteří mají organizaci rybářského veletrhu FOR FISHING na starost, změnili termín. FOR FISHING 2022 se bude konat od 10. do 13. března 2022!

Proč ke změně termínu došlo? „Ve veletržním kalendáři PVA EXPO PRAHA se uvolnil termín, který se více blíží startu rybářské sezóny, a více vyhovuje i vystavovatelům. S ohledem na aktuální vlnu koronaviru vnímáme toto rozhodnutí jako správné,“ řekl pro magazín InRybar.cz manažer FOR FISHING Michal Sedláček.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: Předprodej vstupenek na FOR FISHING funguje!

 

Na veletrh ZATÍM jen očkovaní a s prodělaným onemocněním

Organizátorům FOR FISHING 2022 dělá vrásky na čele aktuální koronavirová pandemie, kdy čísla nakažených strmě rostou. Je nutné tak splňovat aktuální nařízení vládních činitelů. Co z toho plyne? Zatím na veletrh mohou pouze očkovaní dospělí návštěvníci, anebo ti, co COVID prodělali. Ale bacha! Tyhle podmínky se mohou pro návštěvníky do března 2022 výrazně změnit k lepšímu

„Reagujeme vždy na aktuální nařízení vlády, a tak tomu bude i před startem veletrhu FOR FISHING. V tuto chvíli by byl vstup na veletrh umožněn očkovaným návštěvníkům, dětem do 12 let a návštěvníkům s prodělaným covidem,“ vysvětluje Michal Sedláček.

NEPŘEHLÉDNĚTE: 100 metrů PVA punčochy za pár korun! Zjistěte více!

Hodně návštěvníků jistě napadne, jestli by nemohl platit nějaký typ testu na koronavirus. Ano, ale jen u dětí a mladistvých! „Děti od 12 let do 18 let mají možnost jít na veletrh po předložení negativního testu RT – PCR test ne starší 72 hodin. Jak tomu bude v polovině března neumíme teď předvídat,“ dodal manažer veletrh FOR FISHING.

 

Kdo bude v Praze vystavovat?

Samozřejmě, zásadní informací pro návštěvníky je to, kdo bude na veletrhu vystavovat. Fanoušci rybaření tak netrpělivě čekají na to, jaké značky organizátoři ohlásí. Ale na to si budou muset ještě chvíli počkat! Proč? „Seznam vystavovatelů zveřejníme měsíc před startem veletrhu, tedy 10. února 2022,“ napíná návštěvníky manažer veletrhu Michal Sedláček.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

12 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den,

   organizátoři For Fishing 10. února zveřejnili, že podmínky pro vstup budou přívětivější – na výstaviště mohou i neočkovaní návštěvníci, akorát je povinnost nosit respirátor…

   Krásný den!

   Krus, InRybar.cz

 1. Zdravím. Psal jsem na ForFishing o seznam vystavovatelů a prý bude zveřejněn 15.2 (dnes) a ať hledám, jak hledám, stále nic…

 2. Zdravím ,to je hodně slabá účast vystavovatelů.Myslim že nemá cenu ani vyrážet a počkám na lepší sestavu vystavovatelů.

 3. Naprostá katastrofa… vyhozené peníze!!!!
  Fox, trakker… atd předních výrobců se nedočkáte!!!
  Vše pouze v 1. hale
  Za 20 min. jsem by opravdu zklamaný na odchodu.
  Mám to do Letňany 15 min. autem. Takže sem vyhodil 350kč a 50 min.. ale jet sem třeba z daleka, tak to bych se pos…..
  Raději zajděte na ryby.
  Petrův zdar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -