DomůAkční nabídkaPraktický přístřešek pro rybáře: Postavíte ho během pár minut, ochrání před deštěm...

Praktický přístřešek pro rybáře: Postavíte ho během pár minut, ochrání před deštěm a větrem

- Reklama -

Rybářské přístřešky jsou velmi oblíbenými „parťáky“ i na krátkodobé vycházky k vodě. Proč? No, protože i během krátké chviličky může rybář u vody rychle promoknout nebo profouknout.

Ilustrační foto: PARYS

A právě do takto škaredého počasí jsou přístřešky pro rybáře jako dělané. Rybář je schopen takový přístřešek postavit během několika okamžiků, takže má velmi rychle postavený úkryt před deštěm nebo větrem. Pojďme se podívat na jeden z nejlevnějších rybářských přístřešků od německé značky, který mají rybáři velmi v oblibě…

Tu situaci zná každý rybář: Když člověk koukne z okna, tak se na nebi prohání těžké mraky. Bude pršet? Nebude pršet? Přesto to rybář riskne a vydá se k vodě. Jenže sotva nahodí, tak začnou padat těžké kapky! Co teď? Ideální je postavit nějaký úkryt, který nabídne právě rybářský přístřešek!

 

Levný přístřešek pro rybáře Anaconda Rabbit Hole

Jeden z nejlevnějších rybářských přístřešků na rybářském trhu. Ale nenechte se odradit nízkou cenou! Tento přístřešek „má na svědomí“ německá značka Anaconda, a právě od rybářských značek z Německa lze očekávat tu nejvyšší kvalitu. Jako právě u tohoto rybářského přístřešku. Cenově dostupný přístřešek Anaconda je dostupný na e-shopu PARYS.

Velkou výhodou tohoto přístřešku je velký prostor, který poskytuje pod střechou. Délka je 210 centimetrů, takže pod přístřešek se vleze i rozměrné rybářské lehátko. I proto rybáři přístřešek Anaconda Rabbit Hole velmi rádi používají pro přespání přes noc. Šířka přístřešku je potom 145 čísel a výška je 150 centimetrů. Tohle je prostor, který kolikrát nabízí mnohonásobně dražší bivaky.

Tento přístřešek je „potažen“ velmi kvalitním pláštěm z odolného materiálu, který vydrží i velmi silný liják u vody, anebo „větrnou smršť“. Rybář tak má jistotu, že má k dispozici spolehlivý úkryt, který ho před těmito vlivy ochrání. Stabilita přístřešku je perfektní i díky kotvícím šnůrám, kterými lze celou konstrukci zpevnit. Přístřešek se pak kotví ke břehu s pomocí klasických kolíků.

Samozřejmostí je jednoduchá konstrukce, která dovoluje okamžité postavení a sbalení přístřešku u vody. Takže i když rybáře přepadne dešťová přeháňka u vody, je schopný si okamžitě postavit úkryt proti nepřízni počasí.

Tenhle přístřešek pro rybáře je vhodnější než klasický deštník pro rybáře právě díky jeho konstrukci, která je mnohem odolnější proti silnému větru. Přesto! I když se jedná o „složitější“ stavbu, tak i tak rybář tento přístřešek postaví téměř okamžitě! Velkou výhodou je i nízká váha, která činí jen 3,3 kilogramů. Takže tento rybářský přístřešek je jako dělaný právě na krátkodobé vycházky k vodě.

Pokud právě hledáte levný přístřešek pro rybáře, který ale vydrží i hodně škaredé počasí, pak se podívejte na tento od německé značky Anaconda. Právě přístřešek pro rybáře Rabbit Hole nabízí bytelnou konstrukci, kvalitní plášť a hromadu prostoru pod jeho střechou. Výsledkem tak je skvělý parťák k vodě, i když zrovna nepřeje počasí. Levný přístřešek pro rybáře Anaconda je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Levné přístřešky pro rybáře na e-shopu PARYS!!!

Hledáte levný přístřešek, brolly nebo bivak pro rybáře? Pak se určitě podívejte na nabídku na rybářském e-shopu PARYS, kde naleznete nejlevnější rybářský camping na trhu! K dispozici je celá řada typů rybářských přístřešků od českých i zahraničních firem! Levné rybářské přístřešky od českých i zahraničních značek naleznete na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -