DomůNovinkyVIDEO: Bohumil Kuna je zpátky! Na Labi „drtí“ nádherné sumce a štiky

VIDEO: Bohumil Kuna je zpátky! Na Labi „drtí“ nádherné sumce a štiky

- Reklama -

Po delší odmlce se znovu přihlásil známý rybář z Labe Bohumil Kuna. Ten, kdo čekal, že se zaměřil na kapry, tak by se spletl. Bohumil Kuna se totiž vydal na dravce s woblerem. A zadařilo se mu! Z Labe totiž dokázal „vydolovat“ jednak slušnější štiku, ale taky sumce. Rybář z Labe tyto dravce chytil na velkého woblera od polské značky. Podívejte se na to, jak se rybářovi na Labi dařilo v novém videu…

Foto: InRybar.cz

„Po dlouhé době jsem se dostal zase na ryby. Teď jsem měsíc nic nenatočil. Neměl jsem jednak náladu, a taky jsem měl novou práci a spoustu úkolů. Pak zase Labe silně teklo, takže se nedalo nic moc vymýšlet. Ale už se to konečně zase probírá!“ řekl v novém videu Bohumil Kuna.

Rybář z Labe se původně zaměřil na tři druhy ryb, kdy chtěl na háček dostat sumce, štiku a kapra. A to se mu zčásti povedlo, protože při rybaření z lodě vytáhl z vody dva dravce. „Na polského woblera Jaxon o délce 25 centimetrů jsem chytil štiku přes 70 čísel. Pak se zkazilo počasí, což je přesně na sumáry! Pod lávkou u Tesca přišel sumec dlouhý 105 centimetrů,“ pochlubil se Bohumil Kuna.

VIDEO: Podívejte se na dravce od Bohumila Kuny

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -