DomůAkční nabídkaLikvidace skladu: 1000 metrů nadupaného vlasce FOX za méně jak 300 korun

Likvidace skladu: 1000 metrů nadupaného vlasce FOX za méně jak 300 korun

- Reklama -

Rybářská sezóna se pomalu, ale jistě blíží. A právě teď rybáři velmi často mění vlasce na ryby. Jaký vlasec na kapry ale vybrat? Podívejte se na nadupaný rybářský silon FOX za super nízkou cenu.

Ilustrační foto: PARYS

Rybářský vlasec je pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Je to jednoduché: pokud má rybář na navijácích namotaný nekvalitní vlasec, pak se může s velkou pravděpodobností rozloučit s rybářským úspěchem v podobě velké ryby.

Jaký vlasec na ryby vybrat? Pokud hledáte opravdu kvalitní vlákno, za které ale nezaplatíte přemrštěné peníze, pak máme pro vás tip. Jde o to, že aktuálně je na jeden TOP vlasec od renomované firmy FOX velmi zajímavá sleva. Pojďme se na to vlákno podívat blíže…

 

Vlasec na ryby FOX Exocet Mono Trans Khaki

Tohle je velmi populární rybářský vlasec od renomované anglické značky FOX. Jde opravdu o nadupané vlákno, které nabízí špičkové vlastnosti, přitom je ale k dostání za super nízkou cenu. Zlevněný vlasec FOX Exocet Mono Trans Khaki najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Musíme začít pevností tohoto vlákna: silon od firmy FOX je vyrobený z prvotřídních materiálů, díky čemu je parádně pevný. Takže i v poměrně nízkém průměru vydrží fakt hodně. Proto se rybáři mohou na tento vlasec spolehnout i při lovu těch největších kaprů. Ta pevnost v uzlu je opravdu úctyhodná!

Kromě toho je ale zapotřebí také zmínit to, že tento vlasec má vysokou odolnost proti oděru. Vlákno tak vydrží používání při lovu kaprů i na těch nejtěžších lokalitách. Ani vysoký výskyt potopených kamenů není problémem! Vlákno pak bez větších problémů často vydrží i kontakt s nějakou podvodní překážkou. Super!

Obrovskou předností tohoto rybářského silonu je potom také to, že má perfektní potápivost. To je zásadní vlastnost zejména při lovu těch nejopatrnějších kaprů. Jde o to, že tento vlasec nenápadně leží na dně, takže ani zkušení kapři nerozpoznají zradu, kvůli které by z místa odplavali pryč.

VIDEO: Jak vypadá nadupaný vlasec na ryby FOX Exocet Mono Trans Khaki?

K nenápadnosti vlákna ve vodním prostředí pak pochopitelně přispívá také khaki zbarvení. To krásně splývá s většinou podvodních terénů, takže vlákno nejde na dně vidět. Zase: díky tomu je silon na kapry nenápadný, což výrazně zvyšuje šanci na přelstění i velkého a zkušeného kapra. Paráda!

 

Ideální pro daleké hody

Jelikož tento vlasec má vysokou pevnost i v menším průměru, tak vlákno není nikterak hrubé. A právě proto je jako dělané pro daleké hody. Rybář se může spolehnout, že s tímto vlascem bude schopný nahazovat opravdu daleko. A pokud zvolí správnou zátěž, pak může nahazovat přes 100 metrů daleko „s prstem v nose“.

K dalekým hodům pak přispívá také to, že vlasec na kapry FOX Exocet Mono Trans Khaki nemá skoro žádnou paměť. Díky tomu se na něm nevytváří nepříjemné nepřesnosti a obloučky, které by se zachytávaly v očkách prutu při nahození. Díky tomu tak nevzniká přebytečné tření, takže montáž letí opravdu daleko.

Tento zlevněný vlasec si rybáři mohou aktuálně vybrat ve dvou průměrech. K dispozici je vlákno o průměru 0,261 mm, a poté hrubší silon o průměru 0,309mm. Samozřejmě klíčovou předností je, že na cívce je 1000 metrů tohoto navazovacího materiálu, takže rybář „nabije“ i opravdu velké navijáky na kapry.

Chystáte se na novou rybářskou sezónu? Pak se na ni připravte výhodně! Aktuálně je na tento vlasec opravdu parádní sleva, takže jej můžete mít za pár korun! Nenechte si upláchnout šanci na super výhodný nákup. Zlevněné silony od renomované společnosti FOX najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -