DomůNovinkyRybář vytáhl z kanálu vedoucího do Labe tašku, ve které byly části...

Rybář vytáhl z kanálu vedoucího do Labe tašku, ve které byly části těla

- Reklama -

Rybář Josef G. se vydal chytat ryby na jeden z hamburských kanálů, který je napojený na řeku Labe. Při rybaření pak zahákl za tašku, ve které byly části těla. Případem se zaobírá kriminální policie. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O případu informoval německý portál Hamburger Morgenpost. Právě ten uvedl, že německý rybář se vydal na ryby na hamburský kanál Ernst-August ve Wilhelmsburgu poblíž mostu Buscher Weg/Vogelhüttendeich. Tento kanál je napojený na řeku Labe

 

Z tašky trčela kost

Prostředí okolo zmíněného místa nabízí kus klidné přírody, i když je člověk v samém Hamburku. A právě tady Josef G. chodí často na ryby. Na tuhle rybářskou vycházku ale bohužel nikdy nezapomene. Při rybaření totiž zaháknul za cosi na dně.

„Byl jsem na rybách a při rybaření jsem uvízl na dně, takže jsem chtěl zátěž vytáhnout. Když jsem ji vytáhl, byla na háčku taška. A trčelo z ní něco, co připomínalo kost,“ citoval rybáře portál Hamburger Morgenpost.

 

Potápěči na místě našli více tašek

„Pak jsem zavolal policii, která mi řekla, abych počkal na místě, protože by mohli přijet policisté z oddělení vražd, kteří budou chtít výpověď,“ doplnil rybář. Na místo nakonec nedojeli jen vyšetřovatelé z kriminální policie, ale také policejní potápěči.   

Právě potápěči začali místo nálezu ohledávat. A s postupem dne vytáhli z hamburského kanálu ještě další tašky, ve kterých byly další části těla. Policie pak po několika hodinách oficiálně potvrdila, že v taškách skutečně byly lidské ostatky.

Německý portál Bild potom ještě doplnil, že prozatím není jasné, zdali v taškách byly části jednoho těla, anebo šlo o více osob. Portál dodal, že lidské ostatky policisté odvezli do Ústavu soudného lékařství k dalšímu šetření.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -