DomůAkční nabídkaLikvidace skladu NASH: brutální slevy na špičkové nástrahy. Poslední zásoby

Likvidace skladu NASH: brutální slevy na špičkové nástrahy. Poslední zásoby

- Reklama -

Výhodné slevové akce na rybářském e-shopu PARYS na špičkové produkty od anglické značky NASH stále nekončí! Nyní si český rybářský gigant připravil výrazné slevy na legendární nástrahy a návnady.

Anglická značka NASH má i mezi česko-slovenskými rybáři skvělé renomé. Důvod je jednoduchý: produkty s tímto logem zaručují obrovskou kvalitu. A to se týká také účinných nástrah, které mají skvělé výsledky na vodách po celé Evropě. Nyní si můžete některé nástrahy a návnady od anglického výrobce obstarat s výraznou slevou. Ale pozor! Množství zlevněných kusů je omezené…

 

NASH Syrup Citruz Spod Yellow

Dokonale vonící tekutina, která dokáže posunout účinnost krmení o několik „levelů“ výše. Není proto divu, že ostřílení kapraři tento lákavý roztok používají jak při vylepšování „hrubého krmení“, tak třeba i PVA mixů. Zlevněný tekutý atraktor NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Hlavní zbraní tohoto atraktoru je výrazné aroma. Nádherně sladká vůně ovoce se skvěle šíří i ve studené vodě, takže i v těžkých podmínkách dokáže vytvářet lákavé potravní signály. Krmení vylepšené touto tekutinou tak může být mnohonásobně atraktivnější, což se pochopitelně podepíše na více záběrech od ryb.

Kromě výrazného aroma tento roztok láká i vizuálně. Jedná se totiž o to, že krmení vylepšené o NASH Syrup Citruz Spod Yellow ve vodním prostředí vytvoří hustý „mrak“, který zejména v čisté vodě dokáže zaujmout ryby i na velkou vzdálenost. Tento „mrak“ je v případě této žluté tekutiny ještě nápadnější, takže o to více láká ryby na krmné místo.

Rybáři s touto tekutinou vylepšují jak „hrubé krmení“, kam řadíme třeba krmné boilies, pelety nebo partikl. Stačí prostě zmíněnou návnadu zalít žlutou tekutinou, a nechat ji několik minut působit. Díky tomu se tak roztok do krmení pořádně „zažere“, takže se bude uvolňovat podstatně delší dobu.

Zkušení kapraři ale tento atraktor velice rádi používají pro vylepšení PVA mixů. Prostě si připraví z krmení v PVA punčochách „krmné šišky“, které následně zalijí žlutou tekutinou. Jelikož roztok nerozpouští PVA, tak kapraři získají silně vonící návnadu, která bude ležet v těsné blízkosti nástrahy. Tohle nemá chybu!

Jestli vás tento legendární roztok od anglické značky NASH zaujal, pak si nenechte ujít jedinečnou příležitost na super výhodný nákup. Jedná se totiž o to, že nyní je na tento atraktor 40% sleva. Zlevněný NASH Syrup Citruz Spod Yellow najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

 

Plovoucí boilies NASH Citruz Pop Ups Yellow

V regálech rybářského e-shopu PARYS leží i poslední krabičky oblíbeného plovoucího boilies Citruz Pop Ups Yellow. Tyto plovoucí kuličky nabízí omamné aroma a výrazné zbarvení, díky čemuž jsou vhodné do aktuálních podmínek. Zlevněné boilies najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu.

Jednou z hlavních zbraní tohoto plovoucího boilies je zmíněná vůně. Ta je opravdu neuvěřitelně výrazná, takže plovoucí nástraha dokáže vytvářet koncentrované potravní signály i ve studené vodě. Proto není divu, že kapraři toto boilies tak rádi používají jak na začátku sezóny, tak ale i v jejím závěru. Právě v těchto chvílích bývá teplota vody opravdu nízká.

Dalším plusem je potom výrazně žlutá barva, která jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. A pokud rybář chytá na revírech s čistší vodou, pak musí dbát i na výraznou barvu nástrahy. Protože v čisté vodě se kapři při shánění potravy pochopitelně řídí i zrakem. Takže takto nápadná kulička, která se navíc nadzvedne nad dno, nejde přehlédnout.

Plovoucí kuličky NASH jsou k dostání v průměrech 12 a 15 mm. Rybáři pak více sahají po větším průměru, na který lze chytat samostatně i velké kapry. Zároveň ale tato kulička dovoluje vytváření tzv. „panáčků“, kdy plovoucí kuličku přidáme ke kuličce klasického boilies. Pro opravdu rychlé chytání je pak vhodnější menší boilies o průměru 12 mm.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -