DomůAkční nabídkaLikvidace skladu NASH: Slevy na špičkové vybavení od anglické firmy, poslední kusy

Likvidace skladu NASH: Slevy na špičkové vybavení od anglické firmy, poslední kusy

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS probíhá doprodej posledních kusů od věhlasné anglické firmy NASH! Jen nyní si můžete obstarat špičkové produkty NASH za super nízké ceny. 

Ilustrační foto: PARYS 

Na výběr jsou zejména kvalitní boty pro rybáře, anebo TOP rybářské oblečení. Velká sleva se ale týká i prvotřídních lehátek. Upozorňujeme, že počet zlevněných produktů je výrazně omezený! Po vyprodání zásob nebudou tyto produkty NASH za takto nízké ceny již k dispozici.

 

Lehátko pro rybáře se spacákem NASH Indulgence 4 SS3 Wide

Ti rybáři, kteří si někdy pořídili nekvalitní rybářské lehátko, nám dají zapravdu: Lehátko pro rybáře prostě musí být kvalitní a pohodlné, jinak se dlouhodobá výprava promění na hotový horor. Proto je dobré zainvestovat do lepší rybářské postele, která nabídne obrovské pohodlí. Jako například toto rybářské lehátko od firmy NASH! Zlevněné lehátko NASH je dostupné na e-shopu PARYS.

Tato rybářská postel má rozměry 212 x 98 centimetrů, takže matrace je dostatečně dlouhá a široká i pro pořádně urostlého rybáře. U té matrace chvíli zůstaňme: Ta je totiž vyplněna pěnou s vysokou hustotou, která slibuje maximální komfort pro velmi pohodlný spánek. Tohle je fakt bomba! Na rybářském lehátku NASH pak najdeme i nastavitelnou bederní podpěrku, která dělá z téhle postele TOP záležitost!

VIDEO: Jak vypadají lehátka NASH Indulgence? Mrkněte na video!

Lehátko má velmi bytelnou konstrukci, která udrží i rybáře s nějakým tím kilem navíc. Na modelech lehátek SS3 najdeme jednu podpírající nohu za hlavou, což napomáhá k lepší stabilitě lehátka. Samozřejmostí jsou rozměrné patky na nohách, které lze vysunout od 32 do 40 centimetrů, takže rybář může nastavit přesně takovou polohu, kterou na daném terénu potřebuje.

 

Boty pro rybáře NASH Polar Boots

Extra populární rybářské boty od anglické značky NASH, které nabízí opravdu suprové teplo i za těch nejmrazivějších vycházek! Boty mají fleecovou podšívku, která je zárukou výborných termoizolačních vlastností. Samozřejmostí je, že jsou vodotěsné a snadno omyvatelné, takže rybář se s nimi může pohybovat i na hodně rozmočeném, bahnitém povrchu. Tyhle boty jsou tak ideální třeba i na jarní a podzimní vycházky, nejen na zimu. Zlevněné boty NASH jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Důležitým prvkem na těchto botách je protiskluzová podrážka TPR, která má výrazné vzorování. Díky této podrážce má rybář neustále „pevno pod nohama“. A to i při chůzi na bahnitém, kluzkém terénu. Super! Na botách pak najdeme šněrování s kovovými očky, které zaručuje dlouhodobé a bezproblémové nošení k vodě.

 

Nahazovací rukavice NASH Casting Gloves

Špičková nahazovací rukavice od anglické spolčenosti NASH, která napomůže k výrazně delším hodům. Rybář má totiž stoprocentní jistotu, že při hodu se může do udice pořádně opřít, bez stresu z poranění prstu. Rukavice pro daleké nahazování je vhodná zejména ve chvíli, kdy má rybář promočené ruce, anebo když panují velmi nízké teploty. Právě v tuhle chvíli jsou prsty nejvíce zranitelné. Zlevněná nahazovací rukavice NASH je dostupná na e-shopu PARYS.

VIDEO: Jak vypadá nahazovací rukavice NASH Casting Gloves? Mrkněte na video!

Špičková rukavice pro daleké nahazování NASH má kevlarový prst, který zabraňuje tomu, aby se navazovací materiál zařízl do prstu rybáře. Tohle je zaručená ochrana! Super vychytávkou je i gumová dlaň na rukavici, díky které se mnohem lépe drží prut při dalekém hodu. Perfektní! Rukavice se pak upevňuje s pomocí pružného suchého zipu – vše je tak velmi rychlé a pohodlné…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -