DomůAkční nabídkaLikvidace skladu špičkových bivaků od české značky: rybář ušetří tisíce korun

Likvidace skladu špičkových bivaků od české značky: rybář ušetří tisíce korun

- Reklama -

Česká rybářská značka ZFish si pro všechny česko-slovenské rybáře při začátku „pravé rybářské sezóny“ připravila neodolatelnou akci. Rybáři si nyní mohou obstarat špičkové bivaky za šíleně nízké ceny.

Česko-slovenští rybáři mají rybářskou značku ZFish spojenou s vysokou kvalitou za rozumné peníze. Ve své cenové kategorii nemají tyto bivaky konkurenci. Právě na tyto bivaky je nyní super výhodná sleva – rybář může některé populární modely sehnat o tisíce korun levněji. Ale pozor! Počet zlevněných bivaků je výrazně omezen. Proto rozhodně neváhejte, aby vám tato sleva neupláchla…

 

Bivak ZFish Comfort Dome 2 Men

Tohle je opravdu nadupaný bivak od české značky ZFish, který nabízí vynikající vlastnosti, obrovský prostor, ale přitom je k dostání za naprosto neuvěřitelně nízkou cenu. Takový bivak za takové peníze budete hledat jen těžko! Zlevněný bivak na ryby Comfort Dome 2 Men najdete na e-shopu ZFish.cz  za super nízkou cenu.

Jednou z hlavních předností tohoto bivaku je obrovský prostor pod jeho střechou. Délka bivaku je 250 centimetrů, šířka je 310 centimetrů. Takže do bivaku se naprosto pohodlně vlezou 2 rozměrná rybářská lehátka, ale také další rybářské věci, které potřebuje mít rybář u sebe. Výška je potom 150 centimetrů.

Dalším zásadním plusem je bytelná konstrukce: ta slibuje maximální odolnost proti silnému větru, který může rybáře u vody kdykoliv překvapit. Takže i proto rybáři vozí tento bivak i na těžké lokality, na kterých hrozí razantní změny počasí. Součástí konstrukce jsou i rozpěrné tyče, které se starají o ještě lepší stabilitu bivaku.

VIDEO: Jak vypadá zlevněný bivak Comfort Dome 2 Men? Mrkněte na video

Na bivaku potom najdeme kvalitní plášť z odolného materiálu, který zaručuje vysokou voděodolnost. Takže i když na rybářské výpravě prší několik dní vkuse, tak přesto je pod střechou bivaku příjemné sucho. Vodní sloupec je 5000 mm srážek, což je dostatečná ochrana i před opravdu silným lijákem.

Na tomto bivaku pak oceňujeme zadní okno, které se stará o správnou cirkulaci vzduchu. Díky tomu se tak pod střechou bivaku nesráží vlhkost, která by snižovala komfort pobytu u vody. Zároveň ale okna v letních měsících napomáhají k vytváření příjemného průvanu, který je ve vedrech spásou.

Tento bivak od české značky nabízí ještě celou řadu předností, které ocení každý rybář jak na krátkodobých, tak dlouhodobých rybářských výpravách. Tento bivak rybářovi vytvoří opravdu bezpečný a komfortní úkryt, který si zamiluje. Zlevněný bivak na ryby najdete na e-shopu ZFish.cz za super cenu.

 

Bivak ZFish Deluxe King Size 2 Men

Další zlevněný bivak pro rybáře od české značky ZFish zaujme ještě lepšími vlastnostmi než výše představený model. Takže pokud hledáte opravdu kvalitní a prostorný bivak, pak se rozhodně podívejte na toto rybářské obydlí. Zlevněný bivak na ryby najdete na e-shopu ZFish.cz za zvýhodněnou cenu.

Výraznou předností jsou opravdu obrovské rozměry tohoto bivaku. Délka je 280 centimetrů, šířka činí 300 čísel. Tyto rozměry tak stoprocentně zaručují, že se pod střechu vlezou dvě rozměrná lehátka na ryby. Dalším plus je potom i výška – 170 centimetrů (v nejvyšším bodě). Takže pod střechou je i výrazně komfortnější pohyb na nohou.

Dalším zásadním plusem je vynikající plášť. Ten má vodní sloupec 10 000 mm, takže vydrží i ty nejhorší lijáky, které někdy rybáře u vody přepadnou. Navíc, tento vysoký vodní sloupec je zárukou toho, že bivak odolá i dlouhodobému dešti, který v některých obdobích rybářské sezóny panují i několik dní vkuse.

VIDEO: Jak vypadá zlevněný bivak Deluxe King Size 2 Man? Více ve videu

Kromě toho pak bivak nabízí bytelnou a odolnou konstrukci, chytře řešená velká přední okna, a spoustu dalších detailů, které výrazně zvyšují komfort pobytu u vody. A nejlepší na tom všem je, že i na tento bivak je zajímavá sleva. Tak už na nic nečekejte! Bivak pro 2 rybáře za super cenu najdete na e-shopu ZFish.cz .

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -