DomůAkční nabídkaLov candáta na přívlač: tipy na nástrahy na candáty, které skvěle fungují

Lov candáta na přívlač: tipy na nástrahy na candáty, které skvěle fungují

- Reklama -

Konečně začalo to nejlepší období pro lov candáta na přívlač. Tento čas je pro toto rybaření jako dělaný. Abychom byli u vody úspěšní, je zapotřebí mít tu správnou nástrahu na candáty. Co vyzkoušet?

Jedním z nejvíce používaných druhů nástrah na přívlač na candáty jsou určitě gumy. Právě gumové nástrahy nabízí perfektní vlastnosti pro podzimní lov candáta na přívlač. Takže rybář se může těšit na hromadu záběrů od „vodních vlků“. Po jakých nástrahách sáhnout? Máme pro vás několik tipů…

 

Gumová nástraha Gunki Bumpy Snow Paradise

Tohle je hodně zajímavá gumová nástraha, která je pro lov candátů na podzim jako dělaná. Tato nástraha totiž nabízí několik předností, které každý milovník přívlače ocení. Gumovou nástrahu Gunki najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Pokud se podíváme konkrétně na model Snow Paradise, tak každého rybáře jistojistě zaujme nádherné zbarvení. Guma má totiž jasné bílý hřbet, a pak čiré bříško. Tohle je hodně zajímavá barevná varianta, která není na trhu tolik k vidění. A proto je mezi zkušenými rybáři, kteří rádi chytají na neokoukané nástrahy, tak oblíbená.

Kromě zajímavého zbarvení ale tato nástraha nabízí také prvotřídní ocásek, který má zakončení ve tvaru kopýtka. Ocásek je parádně měkký, takže kopýtko při vedení velmi silně kmitá. Takže nástraha do okolí vydává výrazné vibrace, které dávají candátům najevo, že v jejich blízkosti je kořist.

Rybáři si tuto gumovou nástrahu mohou vybrat v několik velikostech. K dostání jsou i naprosto ideální „candátové velikosti“ o délce 9 a 11 centimetrů. Právě takto velké nástrahy jsou při lovu těchto nočních predátorů naprosto nepřekonatelné. Vynikající gumové nástrahy Gunki najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Gumová nástraha FOX Rage Zander Pro Shads Bulk Lemon Tiger

Hledáte opravdu takovou nástrahu, která je „symbolem“ pro lov candáta na gumu? Pak už nehledejte! Právě takto totiž vypadá typická nástraha na candáty, se kterou si užijete spoustu zábavy. Gumu FOX Rage najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První, co každého rybáře konkrétně na této nástraze zaujme, je výrazné zbarvení. Tato barva jde skvěle vidět pod vodní hladinou i v přikalené vodě, anebo při západu slunce. Takže šance na rychlejší lokalizaci nástrahy ze strany candáta je tak mnohem vyšší. Není proto divu, že rybáři mají tuto gumu tolik v oblibě.

Pochopitelně, i tato nástraha má vynikající ocásek, který ve vodním prostředí vytváří silné vibrace. K tomu přispívá i notoricky známé zakončení ocásku ve tvaru kopýtka. Takový ocásek perfektně „kope“ i v případě velmi pomalého vedení. Tomuhle jen tak nějaký candát neodolá.

Perfektní je i „konzistence“ tělíčka této gumové nástrahy. Materiál totiž není příliš tvrdý, takže dravec nemá po útoku tendenci nástrahu ihned vyplivnout. Naopak! Právě takovou nástrahu s velkou chutí „šlukne jako malinu“. Tudíž šance na úspěšný zásek roste!

Rybáři si pak tyto oblíbené nástrahy na candáty od firmy FOX Rage mohou vybrat v několika velikostech. K dostání jsou menší velikosti o délce 10 a 12 centimetrů. Na velké candáty si pak lze vybrat velikosti 14 a 16 centimetrů. Super!

Jestli hledáte nástrahu, se kterou budete dráždit každého candáta v okolí, pak se určitě podívejte na tyto gumy FOX Rage, které mají za sebou perfektní výsledky. A není divu! Tato nástraha spojuje hned několik předností, které z ní dělají TOP gumu na candáty. Gumové nástrahy FOX Rage najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -