DomůAkční nabídkaLov candáta na přívlač: účinná nástraha, která páchne jako mrtvá rybka

Lov candáta na přívlač: účinná nástraha, která páchne jako mrtvá rybka

- Reklama -

To nejlepší období pro lov candátů na přívlač je tady! Jakou nástrahu ale pro lov „vodních vlků“ zvolit? Osvědčenou variantou je gumová nástraha na candáty. A jednu takovou si dneska ukážeme…

Gumová nástraha patří k tomu nejlepšímu pro lov candáta na přívlač. Právě s touto nástrahou je rybář schopný prochytat nejrůznější partie vodního sloupce. Navíc, s gumovou nástrahou je možné velmi jednoduše napodobit raněnou rybku. Jakou gumu na candáty vybrat? Podívejte se na tenhle osvědčený typ…

 

Páchnoucí gumová nástraha na candáta

Tohle je osvědčený typ gumové nástrahy na candáty, se kterým bude rybář u vody slavit úspěch. Tato nástraha totiž nabízí hned několik vlastností, které jsou na candáty opravdu silnou zbraní. Účinnou gumovou nástrahu na candáta najdete na e-shopu LK Baits .

První perfektní vlastností těchto gumových nástrah je jejich tvar. Tato guma totiž věrně napodobuje drobnou rybku, kterou candáti přirozeně loví. Kromě toho je ale důležitým plusem ocásek ve tvaru kopýtka. Právě takové zakončení slibuje to, že ocásek bude vydávat velmi silné vibrace i za pomalého vedení.

Ano, zakončení ve tvaru kopýtka je totiž na velmi jemném ocásku, který skvěle pracuje i při hodně pomalém vedení. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že ocásek bude hbitě kmitat třeba i při propadu – tedy ve chvíli, kdy candát často útočí.

Další velkou výhodou této gumové nástrahy je zbarvení, které je výrazně oranžovo-žluté. A právě taková barva je skvěle viditelná i při stmívání, kdy je pod vodou už hůře vidět. Díky takto výrazné barvě pak roste šance na záběr od candáta, který se při lovu pochopitelně řídí i zrakem.

Takovým „nenápadným detailem“ je potom i tuhost gumové nástrahy. Ta je totiž vyrobena z příjemně měkkého materiálu, který je parádně pružný. Díky tomu tak candát po záběru nemá tendenci nástrahu ihned vyplivnout. Naopak! Spíše má chuť ji pořádně polknout. Takže šance na úspěšný zásek je mnohem vyšší.

 

Žádný toxický pach gumy

Obrovskou výhodou těchto gumových nástrah je to, že jsou „naložené“ v páchnoucím Predator Boosteru. Díky tomu tak nástraha vydává opravdu silný zápach, který se skvěle šíří vodním prostředím. Ten zápach je pak extra důležitý například při hodně pomalém vedení, kdy dravec má čas si k nástraze „čichnout“.

Rybář je díky tomuto vylepšení schopný velmi věrně napodobovat raněnou rybku. Je třeba si připomenout, že Predator Booster silně páchne proto, že se výrobci povedlo v této tekutině napodobit bakteriální proces, který je k vidění u mrtvých ryb. Tohle je fakt velká výhoda!

Jak s touto gumou při rybaření pracovat? Nejideálnější je klasické, pomalé vedení nástrahy, které jen proložíme jemným cukáním špičky. Právě tímto jednoduchým pohybem prutu docílíme toho, že nástraha bude pomalu stoupat, a poté zase klesat vodním sloupcem. A nějak takto plave i raněná rybka, která je pro candáty tak snadnou kořistí.

Rybář v balení najde hned 3 gumové nástrahy, které jsou dlouhodobě naložené v páchnoucím dipu. Díky tomu tak má dostatečnou zásobu pro jeho vycházky na přívlač. Gumové nástrahy pak mají velikost 9 centimetrů, což je ideální na středně velké candáty nebo velké okouny. Palec nahoru!

Jestli aktuálně hledáte nějakou zajímavou nástrahu na podzimní přívlač, pak se určitě podívejte na tyto páchnoucí gumové nástrahy s výrazným zbarvením. Jedná se opravdu o velmi povedené gumy, které v aktuálním období prostě nezklamou. Páchnoucí gumy najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -