DomůAkční nabídkaLov candáta na rybičku: trik, díky kterému dravci více útočí na nástrahu

Lov candáta na rybičku: trik, díky kterému dravci více útočí na nástrahu

- Reklama -

Lov candáta na rybičku je mezi česko-slovenskými rybáři pořád populární rybolovnou metodou. Není se co divit! Je přece logické chytat dravce na jeho přirozenou kořist. Ale tu lze jednoduše vylepšit. 

Candáti jsou dokonalými predátory, kteří dokážou i za černočerné tmy lokalizovat kořist. Ve stopování nebohých rybiček těmto „vodním psům“ napomáhá rovněž citlivý čich. A právě toho by měli rybáři využít. Jak? Stačí na nástražní rybičku nanést nějaký atraktivní booster na dravce, který výrazným způsobem posílí pachovou stopu nastražené rybičky.

 

Predator Booster

Na rybářském trhu jen těžko budete hledat booster, který vydává tak silný zápach. Predator Booster se v posledních sezonách stal legendou pro lov dravých ryb, jelikož má na kontě mnoho rybářských úspěchů. Páchnoucí booster na dravce najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Jak je možné, že tento roztok tak silně páchne? Tajemství najdeme ve výrobním procesu Predatora. Jde o to, že vývojářům se povedlo v tekutině napodobit bakteriální proces, který ryby znají při rozkladu rybího masa v přirozeném prostředí. Takže tento booster vydává totožné potravní signály, které dravcům dávají jasně najevo, že v jejich blízkosti je snadno dostupná kořist.

Predator Booster je vymyšlený tak, aby po aplikaci vydržel na nástraze opravdu dlouhou dobu. Důležité ale je, aby rybář po nanesení tekutiny chvíli počkal – ideální několik desítek vteřin. Takto se booster mnohem efektivněji zažere do nástrahy, takže ta bude vydávat lákavé potravní signály podstatně delší dobu.

Páchnoucí roztok Predator Booster pro posílení aroma sumcových pelet

Rybáři si Predator Booster pak mohou vybrat i v „krvavém provedení“. Ano, hádáte správně – tento „krvavý“ booster má výrazně rudé zbarvení, které napodobuje otevřenou ránu na těle rybičky. Tato výrazně zbarvená páchnoucí tekutina je ale lepší pro lov dravců, kteří se za bílého dne řídí při lovu také zrakem (např. štika, okoun).

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv druh Predator Boosteru, rozhodně neuděláte chybu. Tato tekutina vydává opravdu extra silný zápach, který dokáže dravce zaujmout i na velkou vzdálenost. Tohle může být ten pověstný trumf, který přinese spoustu záběrů od lovících dravců. Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Sensas Bombix (candát)

Tento tekutý atraktor na dravce patří k nejvíce populárním na česko-slovenském trhu. Jenže divíte se? Právě tato páchnoucí tekutina může výrazným způsobem vylepšit nástražní rybičku. Sprej s páchnoucím roztokem na candáty najdete na e-shopu Chyť a pusť.

V malé lahvičce s praktickým rozprašovačem rybář najde páchnoucí tekutinu. Ta sice (pro lidi) velmi nepříjemně páchne, ovšem právě na tento výrazný zápach candáti spolehlivě reagují. Smradlavý roztok Sensas Bombix tak po aplikaci výrazným způsobem posílí pachovou stopu nástrahu. A díky tomu tak může noční dravec naši nástrahu mnohem rychleji najít.

Sprej na candáty Sensas Bombix Zander

Rybáři tento atraktor používají jak pro vylepšení mrtvé rybičky, tak i umělé nástrahy. Ať už se rybář rozhodne pro aplikování páchnoucí tekutiny na jakoukoliv nástrahu na candáta, měl by „pracovat s časem“. To znamená, že po nastříkání by měl nechat roztok několik desítek vteřin působit, aby se pořádně „zažral“.

Jestli chcete při lovu candátů udělat maximum, pak se rozhodně podívejte na tento populární páchnoucí roztok. Sensas Bombix dokáže velmi rychle zintenzivnit pach nástrahy, takže candát ji může podstatně rychleji vypátrat. Zkuste to! Sprej na candáta Sensas Bombix najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -