DomůAkční nabídkaSuper levné krmení a nástrahy na kapry: do Česka vtrhl nový výrobce

Super levné krmení a nástrahy na kapry: do Česka vtrhl nový výrobce

- Reklama -

Na rybářském e-shopu FishMax si rybáři nyní mohou obstarat super levné krmení a nástrahy od rybářské značky Benzar MIX. Právě tyhle produkty patří k tomu nejlevnějšímu na trhu. 

Rybářský e-shop FishMax z Uherského Hradiště spustil extra výhodnou slevovou akci (nejen) na levné nástrahy a krmení od značky Benzar. Stačí, aby rybář před uzavřením zadal slevový kód KR15, a rázem se mu z celkové částky odečte tučná částka. Takže rybář si může pořídit hromady levného boilies, nástrah a krmení na ryby za nepřekonatelně nízkou cenu.

 

Super levné krmení Benzar MIX

K nejpoužívanějším návnadám v rybářském světě jsou jednoznačně sypké krmné směsi. A právě tento typ krmení dodává rybářská značka Benzar MIX za super nízkou cenu. Ano! Pokud rybář použije zmíněný slevový kód, pak si tuhle návnadu může obstarat za pár korun. Super levné krmení najdete na e-shopu FishMax .

Tyto krmné směsi na ryby jsou vyrobené z velmi kvalitních surovin, které mají ve vodě skvělé vlastnosti. Díky tomu krmení ve vodě vydává lákavé potravní signály, zároveň návnada ve vodě atraktivně pracuje (např. vypouští drobné částečky do okolí). Rybáři tyto krmné směsi mohou použít jak při klasické kaprařině, tak ale pochopitelně i při lovu na feeder nebo kaprová krmítka.

Obrovskou výhodou těchto směsí je to, že jsou k dostání v celé řadě příchutí. Rybář si tak může vybrat jak sladké, tak masové směsi. Zajímavé jsou potom i směsi v „netradičních“ příchutích sýru nebo kyseliny máselné. Každý rybář si vybere!

VIDEO: Jak vypadají levné produkty od Benzar MIX? Více ve videu

Pokud aktuálně doplňujete zásoby krmení na letní část sezóny, pak rozhodně využijte slevový kód KR15. Protože díky tomu můžete ušetřit pořádný balík peněz! A přitom si obstaráte velmi kvalitní krmení na ryby, které slibuje úspěch. Levné krmení na ryby najdete na e-shopu FishMax  za super nízkou cenu.

 

Levné boilies na kapry Benzar MIX

Tohle boilies je hitem letošní sezóny. A to především proto, že tyto kuličky patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském trhu. A hlavně! Slevový kód platí i na toto levné boilies, takže výsledná cena za 1 kilogram je opravdu zajímavá. Levné boilies Benzar MIX najdete na e-shopu FishMax  za super nízkou cenu.

Toto boilies se prodává v praktických 5kilogramových pytlech. Rybář si tak najednou obstará velké množství krmení na kapry, se kterým je schopný vytvořit neodolatelné krmné místo. S tímhle boilies zastavíte každého kapra! Na boilies lze ale samozřejmě přímo chytat.

Kuličky se dodávají v nejoblíbenějším 20mm průměru. Právě tato velikost je vhodná jak pro rychlejší chytání, kdy je rybář schopný „udělat záběr“ krátkou chvíli po nakrmení. Zároveň jsou ale tyto kuličky dostatečně velké, aby odolaly i menším rybám, takže vydrží do příjezdu kaprů. Tohle je fakt super!

Rybáři si boilies mohou vybrat ve dvou příchutích. První příchuť je sladká – jedná se o nesmrtelný med. Tyto kuličky tak vydávají příjemně sladké aroma, které má zejména v teplejší vodě vynikající výsledky. A to třeba i na amury!

Z našeho pohledu je ale povedenější masovo-kořeněná příchuť ryba/česnek. Právě toto boilies kombinuje jak výhody masové nástrahy, ovšem kuličky mají zároveň česnekový „ocas“. A právě česnekové aroma patří k tomu nejúspěšnějšímu v rybářském světě.

Jestli aktuálně potřebujete doplnit zásoby krmení na letní výpravy k vodě, pak se určitě podívejte na toto boilies od rybářské značky Benzar. MIX Jedná se opravdu o dokonalé boilies za pár korun, které dokáže přilákat nejednoho kapra na lovné místo. Levné boilies Benzar MIX najdete na e-shopu FishMax  za nepřekonatelnou cenu.

 

Stavte se pro krmení na Slovácko!

Levné krmení a nástrahy jsou pak samozřejmě dostupné i přímo v rybářské prodejně FishMax v Uherském Hradišti. Přijeďte se podívat do obrovské prodejny na Slovácku, ve které jsou regály narvané levným krmením a nástrahami.

Rybářské potřeby FishMax si pro zákazníky připravily více jak 16 000 produktů, které jsou skladem přímo na místě! K dostání jsou jak populární ČESKÉ značky rybářského vybavení, tak pochopitelně i ty věhlasné ze zahraničí. Tady si vybere každý rybář!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -