DomůAkční nabídkaLov candáta na rybku: Chytrá vychytávka, díky které neunikne žádný záběr

Lov candáta na rybku: Chytrá vychytávka, díky které neunikne žádný záběr

- Reklama -

Lov candáta na rybku na feeder patří k čím dál více populárním rybolovným metodám. Potíží pak může být rozeznávání záběrů při černočerné tmě. Efektivní řešení nabízí česká firma Flajzar s.r.o.

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

Chytání candátů na feeder na rybku je velmi oblíbenou rybolovnou metodou. Jde totiž o velmi efektivní chytání, které nabízí i velké vzrušení. Obrovský adrenalin pak rybář zažívá především při záběru. A to ve chvíli, kdy se začne špička se světýlkem ve tmě pohybovat. Tohle je nádherná chvíle!

VIDEO: Jak funguje signalizátor Fishtron Feeder 4? Podívejte se na video

Zážitek z tohoto rybaření ale může být ještě intenzivnější. Česká firma Flajzar s.r.o. v letošním roce představila dokonalé signalizátory na feeder Fishtron Feeder 4. Rybář tak už nepotřebuje žádná chemická světýlka, která častokrát na špičce nedrží tak, jak by měla. Pojďme se na tyto suprové signalizátory od české firmy podívat blíže.

 

Signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4

Malinkaté signalizátory na feeder se ihned po uvedení na trhu staly doslova hitem. A není se moc čemu divit! Právě taková šikovná elektronika pro milovníky „jemných špiček“ na rybářském trhu chyběla. Signalizátory Fishtron Feeder 4 najdete na e-shopu FLAJZAR s.r.o.  za super cenu.

Tou největší předností tohoto signlizátoru na feeder je to, že nabízí unikátní klip na připevnění ke špičce prutu. Rybář může chytat i na ty nejjemnější špičky, ale i přesto na nich bude signalizátor velmi pevně držet (viz přiložené video). Rybář tak nemusí signalizátor sundávat ani při nahazování, ale ani při zdolávání ryby.

Zcela zásadní je i super nízká hmotnost signalizátoru Fishtron Feeder 4. Jde o to, že váží pouhých 2,5 gramu, takže nemá vůbec žádný vliv na fungování feederové špičky. Při testování se s ním chytalo i na super jemné pickerové špičky. Signalizátor se velmi jednoduše zapíná, kdy stačí do sebe zašroubovat obě části tak, aby se baterka „spojila“ s elektronikou.

Šroubováním pak nastavujeme i citlivost signalizátoru. Rybář si může vybrat ze 3 citlivostí. A při chytání candátů rybáře jistě zaujme právě to nejcitlivější nastavení, které reaguje jak na ohyb špičky, tak i na jemné vibrace. Takže rybářovi neunikne ani ten nejjemnější záběr od candáta! Za tohle obrovský palec nahoru! 

 

Signalizátor vydrží i rybaření v tuhé zimě

Tento signalizátor od české firmy Flajzar s.r.o. je dokonalý i z toho pohledu, že se do něj dávají nabíjecí baterie. Rybář tak nemusí neustále myslet na to, aby u sebe měl náhradní baterie. Ne! Po rybaření stačí baterku strčit do nabíječky (není součástí balení), a během chvilky může zase na ryby. Baterie vydrží blikat až 15 hodin v kuse!

Jelikož je signalizátor vyrobený z velmi kvalitního a pevného ABS plastu, tak elektronika je uvnitř spolehlivě chráněna. A to nejen před nárazy, ale také před nepříznivým počasím. Při lovu candátů na podzim bývají teploty už proklatě nízko, ovšem na fungování signalizátoru Fishtron Feeder 4 nemají i díky kvalitnímu zpracování skoro žádný vliv!

Plast, ze kterého je signalizátor vyrobený, je opravdu pevný. Takže ve výsledku ani nevadí, pokud na špičce namrzne. Jen dávejte bacha na jednu věc: pokud budete chtít zmrzlý signalizátor sundat ze špičky prutu, dělejte to pomalu. Lepší je ale nechat signalizátory na feederových špičkách.

Pokud hledáte ten nejlepší způsob, jak rozeznat záběry od candátů při chytání na feeder na rybku, pak se rozhodně podívejte na signalizátory Fishtron Feeder 4 od české firmy Flajzar s.r.o. Jde o velmi efektivní řešení a chytrou investici, která bude skvěle sloužit dlouhé roky. Signalizátory na feeder najdete na e-shopu FLAJZAR s.r.o.  za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -