DomůAkční nabídkaLov dravců na rybičku: Řízkovnice se vzduchováním na rybičky. Dostupná za rozumnou...

Lov dravců na rybičku: Řízkovnice se vzduchováním na rybičky. Dostupná za rozumnou cenu

- Reklama -

Dravci jsou na podzim pořádně aktivní! Proto není divu, že právě v tento čas je na březích našich revírů pořádně živo. Každý rybář si teď chce ulovit nějakého vypaseného candáta nebo štiku. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

K nejvíce úspěšným nástrahám při chytání dravců patří jednoznačně nástražní rybičky. Není se co divit! Právě nástražní rybičky jsou přirozenou kořistí dravců. Jenže! Jak živé rybičky dostat co nejpohodlněji k vodě? Řešením je levná řízkovnice na nástražní rybičky!

 

Levné řízkovnice na rybičky ZFish (+ vzduchování ZDARMA)

Pro co nejpohodlnější transport živých rybiček na dravce je nejlepší využít nějakou levnou řízkovnici. A právě levné řízkovnice na nástražní rybičky na rybářský trh dodává česká značka ZFish! Tyhle řízkovnice rybáři rádi používají proto, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou dostupné za zajímavou cenu, a firma k nim rozdává i vzduchování ZDARMA! Pojďme se na tyhle produkty podívat trochu blíže. Řízkovnice se vzduchováním je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Řízkovnice od české firmy ZFish se skládají vždy ze dvou částí. První je samotný „obal“, který slouží jako nádrž pro udržení vody, ve které budou živé rybičky. Druhou částí je potom vyjímatelný koš, který slouží k mnohem rychlejší a snadnější manipulaci s nástražními rybičkami. Někteří rybáři při chytání koš rádi vytahují, a dávají ho přímo do vody v revíru. Samozřejmostí na koši jsou výklopné otvory s pojistkami, aby rybičky nevyskočily ven.  

Rybáři si z nabídky české značky ZFish mohou vybrat tři typy řízkovnic. Prvním typem je mega-řízkovnice kruhovitého tvaru o objemu 18 litrů, do které rybář „narve“ opravdu velké množství nástražních rybiček. Tato velká řízkovnice je tak vhodná i pro déletrvající výpravy za dravými rybami. Super!

Druhým typem je řízkovnice o objemu 13 litrů, která má kruhovitý tvar. Řízkovnice připomíná klasický rybářský kbelík, do kterého se vleze velké množství nástražních rybiček. Druhým typem je potom řízkovnice o objemu 7 litrů, která má hranatý tvar. Jakou řízkovnici vybrat? Hodně záleží na tom, kolik nástražních rybiček potřebujete…

Na řízkovnicích, které dodává česká značka ZFish, máme velmi rádi to, že jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Takže i když bude rybář řízkovnici nosit například na kamenitý břeh, tak to nevadí. Řízkovnice vydrží opravdu hodně! Díky kvalitnímu plastu se rybář může spolehnout na to, že tento produkt bude sloužit bezproblémově a dlouhodobě. Velký palec nahoru!

Největší oblibu si tyto kvalitní řízkovnice u rybářů získaly proto, že česká značka ZFish k nim rozdává vzduchování ZDARMA! Rybář tak dostane vše pěkně pohromadě tak, aby se mohl co nejdříve vydat na ryby. Jaké motorky ZFish k těmto řízkovnicím dává ZDARMA? Jde o bateriový motůrek, do kterého se dávají dvě baterie (nejsou součástí balení). Motůrek tak vodu v řízkovnici neustále okysličuje, takže nástražní rybičky zůstanou živé. Super! Součástí je potom i hadička a vzduchovací kamínek.  

Chodíte chytat dravce na nástražní rybičky? Pak by se vám podobná řízkovnice mohla setsakramentsky hodit! Řízkovnice ZFish jsou vyrobené z kvalitních materiálů, nabízí rychlou a pohodlnou přepravu nástražních rybiček, a rybář k nim ještě dostane vzduchování ZDARMA! Lepší nabídku budete na rybářském trhu hledat jen těžko! Doporučujeme! Řízkovnice je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -