DomůNovinkyVIDEO: Giga kapr o váze 35 kilo z české vody! Je tohle největší...

VIDEO: Giga kapr o váze 35 kilo z české vody! Je tohle největší šupináč v Česku?

- Reklama -

Rybář Lukáš Man, který natáčí rybářská videa na Youtube, se vydal se svým kamarádem Davidem na kapry. Rybáři měli namířeno na českou lokalitu, o které věděli, že v ní žijí skuteční giganti! A právě těmto rybářům se povedlo dostat na břeh neskutečnou rybu – kapra o váze 35 kilogramů! Rybáři natočili jak samotný souboj s rybou, tak pochopitelně i chvíle po jejím zdolání. Tohle je fakt parádní podívaná!

FOTO: Matejoso Fishing

Z toho videa běhá mráz po zádech! Autor videa totiž natočil i souboj s obrovskou rybou. Jeho rybářský kamarád David dostal záběr, a do videa hned prohodil, že ryba vypadá slušně. Záběry mírně povolené brzdy a ohnutého prutu ten pocit ještě více umocňovaly. Jenže! To rybář ještě netušil, jaká ryba bude na druhém konci!

Po nějaké době se konečně začaly ukazovat kruhy na hladině. A z nich se najednou vynořilo obrovské tělo! Gigantické tělo! „To je hrozné zvíře! To bude tříca, ne?“ řekl do videa jeho autor. Na předčasnou radost bylo ale ještě brzy! Ryba se totiž stále snažila dostat pryč od břehu k nějaké překážce. Teď to hlavně nepokazit!

Po nějaké chvíli se ryba konečně zase ukázala na hladině. Rybář, který natáčel celou dobu souboj s obrovským kaprem vzal podběrák, do kterého velkou rybu chytil. Je tam! „To vypadá, že máš fakt třicku!“ řekl autor videa. „27 si myslím,“ odpověděl úspěšný rybář David, který ještě možná nevěděl, že dokázal chytit jednoho z největších kaprů v Česku.

Až vytažení kapra na podložku ukázalo, o jakou rybu jde! Tento kapr je legenda tamní vody, který se jmenuje Cipro. Jeho váha? Neuvěřitelných 35 kilogramů! Tohle je prostě snová ryba, kterou by chtěl mít na háčku snad každý rybář. Úspěšnému rybářovi Davidovi posíláme upřímnou gratulaci. Fakt nádherná ryba!

VIDEO: Kapr o váze 35 kilogramů z české vody!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Ryba hezká, leč je zde pominut jeden důležitý faktor a to, že ryba byla chycena na kaprodromu, tudíž hodnota úspěchu chycení této ryby pro mne je na úrovni zaplacení a střelení si muflona v oplocené oboře.

    • Musím souhlasit s Jirkou. Byt to někde jinde, tak smekám. Ale i tak gratuluji, už jen takovou rybu dostat ven je úspěch.

    • Kaprodrom? Myslím, že jen tiše závidíš. Už jsi někdy seděl na soukromé voďě a nebo jen tlučeš hubou. Kolikrát je to horší, než klasická voda. A víš proč? Protože násada sežere i kus . Takový velký kapr je už krapet zkušenější. Takže plácáš hlouposti. Ale jestli chceš dej adresu klidně to můžeme na týden zkusit. Platím já. Pak budeš mluvit jinak. Ať to pípá a Petrův Zdar!

  2. Nevíte někdo co je to za vodu? Jinak komentářům, že to není svazovka se už jen směju. Píšou to ti, co tam nebyli a jen si myslí, že je jednoduchý chytit takovou rybu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -