DomůAkční nabídkaLov ryb z hladiny daleko od břehu: Geniální pomůcka, se kterou nahodíte pečivo...

Lov ryb z hladiny daleko od břehu: Geniální pomůcka, se kterou nahodíte pečivo daleko!

- Reklama -

Lov ryb z hladiny patří k tomu nejvíce vzrušujícímu ve světě rybařiny. Je prostě neuvěřitelný adrenalin pozorovat pečivo na hladině, u kterého se najednou objeví tajemný stín. Ryba! Na téhle rybařině je nádherné to, že jde o docela jednoduchou disciplínu. Stačí prostě jen pevně upevnit pečivo na ryby, které nahodíme na hladinu. Jenže! Jak to udělat, když se kapři a amuři drží daleko od břehu? Existuje jednoduché řešení! Stačí nad nástrahu připevnit speciální pomůcku, se kterou nahodíme opravdu hodně daleko! A přitom rybář bude úspěšně chytat ryby z hladiny. O co jde?

Taky to tak milujete? Stojíte na břehu oblíbené vody, která má zarostlé břehy. Ostré paprsky sluníčka se opírají o klidnou hladinu, na které jdou vidět mohutné stíny odpočívající ryb. Stojí tam kapři i amuři, kteří občas ochutnají spadané chmýří na hladině. Jenže stojí daleko od břehu! Tady se se samotným pečivem nedostanete! Tak co s tím? Stačí použít tohle!

 

Hladinový splávek NASH Bolt Machine

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pomůcka od věhlasné společnosti NASH, která je dělaná právě pro úspěšné chytání ryb z hladiny ve velké vzdálenosti. Jak to funguje? Jde o jednoduchý splávek, který není třeba nikterak složitě vyvažovat. Ne! Stačí ho prostě navázat nad nástrahu a nahodit. Díky tomu, že tato pomůcka plave, tak bude držet nástrahu na hladině nebo těsně pod ní (záleží na použité nástraze).

Tou hlavní výhodou ale je, že díky hmotnosti splávku jsme schopni dostat naši nástrahu i do takové vzdálenosti, kam bychom se bez zátěže dostali jen horkotěžko. Ano! Nejtěžší hladinový splávek NASH Bolt Machine váží 125 gramů, takže rybář je schopný s ním nahodit opravdu hodně daleko! Takže teď budou na dostřel i kapři a amuři, kteří odpočívají u leknínů desítky metrů daleko. Super!

VIDEO: Jak chytat ryby z hladiny ve velké vzdálenosti?

K dalekým hodům pak přispívá i samotný tvar hladinového splávku. Ten je krásně aerodynamický, takže montáž letí opravdu nádherně daleko! Tento tvar ale nepomáhá jen k dalekým hodům, ale také k tomu, že splávek při záběru zajede pod hladinu bez nejmenšího odporu. Takže ani opatrný kapr nebo amur nástrahu hned nepustí, protože splávek nevytváří takový odpor.

Vývojáři z NASH mysleli fakt na všechno! Aby byl hladinový splávek co nejméně nápadný, tak má světlé zbarvení. Díky tomu tak opatrní kapři a amuři nerozpoznají zradu a nebudou se tohoto „předmětu na hladině“ bát. Tohle je při lovu zkušených ryb opravdu hodně důležité!

Jen si to představte: Švih! Hladinový splávek Bolt Machine letí vzduchem. Chvíli se nic neděje, ale pak to přijde! Jeden ze stínů na hladině si všimne naší montáže na hladině. Ryba se blíží k nástraze! Rázem se na hladině objeví obrovské kolo, ve kterém se náš hladinový splávek ztratí. Zásek! Je tam! Čvách! Na klidné hladině se roztřískne tříšť z teplé vody. Bzzz! Brzda navijáku začne sténat jako raněný voják. Takhle vypadá to pravé rybářské eldorádo!

Pokud milujete takový lov ryb z hladiny, ale nemůžete se k nim dostat kvůli tomu, že postávají ve větších vzdálenostech, pak je tento hladinový splávek NASH Bolt Machine to pravé pro Vás! S touto pomůckou budete schopni nahodit opravdu hodně daleko, takže se dostanete i na hůře přístupná místa, u kterých ale kapři a amuři rádi postávají. Tohle je fakt nádherná rybařina!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -