DomůAkční nabídkaLov ryb z hladiny daleko od břehu: Praktická pomůcka, se kterou nahodíte pečivo...

Lov ryb z hladiny daleko od břehu: Praktická pomůcka, se kterou nahodíte pečivo daleko

- Reklama -

Lov ryb z hladiny patří k tomu nejvíce vzrušujícímu ve světě rybařiny. Je prostě neuvěřitelný adrenalin pozorovat pečivo na hladině, u kterého se najednou objeví tajemný stín. Ryba! 

Ilustrační foto: PARYS

Na téhle rybařině je nádherné to, že jde o docela jednoduchou disciplínu. Stačí prostě jen pevně upevnit pečivo na ryby, které nahodíme na hladinu. Jenže! Jak to udělat, když se kapři a amuři drží daleko od břehu? Existuje jednoduché řešení! Stačí nad nástrahu připevnit speciální pomůcku, se kterou nahodíme opravdu hodně daleko! A přitom rybář bude úspěšně chytat ryby z hladiny.

Taky to tak milujete? Stojíte na břehu oblíbené vody, která má zarostlé břehy. Ostré paprsky sluníčka se opírají o klidnou hladinu, na které jdou vidět mohutné stíny odpočívající ryb. Stojí tam kapři i amuři, kteří občas ochutnají spadané chmýří na hladině. Jenže stojí daleko od břehu! Tady se se samotným pečivem nedostanete! Tak co s tím? Stačí použít tohle!

 

Hladinový splávek NASH Bolt Machine

Geniální pomůcka od věhlasné společnosti NASH, která je dělaná právě pro úspěšné chytání ryb z hladiny ve velké vzdálenosti. Jak to funguje? Jde o jednoduchý splávek, který není třeba nikterak složitě vyvažovat. Ne! Stačí ho prostě navázat nad nástrahu a nahodit. Díky tomu, že tato pomůcka plave, tak bude držet nástrahu na hladině nebo těsně pod ní (záleží na použité nástraze). Hladinový splávek NASH je dostupný na e-shopu PARYS.

Tou hlavní výhodou ale je, že díky hmotnosti splávku jsme schopni dostat naši nástrahu i do takové vzdálenosti, kam bychom se bez zátěže dostali jen horkotěžko. Ano! Nejtěžší hladinový splávek NASH Bolt Machine váží 125 gramů, takže rybář je schopný s ním nahodit opravdu hodně daleko! Takže teď budou na dostřel i kapři a amuři, kteří odpočívají u leknínů desítky metrů daleko. Super!

VIDEO: Jak chytat ryby z hladiny ve velké vzdálenosti?

K dalekým hodům pak přispívá i samotný tvar hladinového splávku. Ten je krásně aerodynamický, takže montáž letí opravdu nádherně daleko! Tento tvar ale nepomáhá jen k dalekým hodům, ale také k tomu, že splávek při záběru zajede pod hladinu bez nejmenšího odporu. Takže ani opatrný kapr nebo amur nástrahu hned nepustí, protože splávek nevytváří takový odpor.

Vývojáři z NASH mysleli fakt na všechno! Aby byl hladinový splávek co nejméně nápadný, tak má světlé zbarvení. Díky tomu tak opatrní kapři a amuři nerozpoznají zradu a nebudou se tohoto „předmětu na hladině“ bát. Tohle je při lovu zkušených ryb opravdu hodně důležité!

Jen si to představte: Švih! Hladinový splávek Bolt Machine letí vzduchem. Chvíli se nic neděje, ale pak to přijde! Jeden ze stínů na hladině si všimne naší montáže na hladině. Ryba se blíží k nástraze! Rázem se na hladině objeví obrovské kolo, ve kterém se náš hladinový splávek ztratí. Zásek! Je tam! Čvách! Na klidné hladině se roztřískne tříšť z teplé vody. Bzzz! Brzda navijáku začne sténat jako raněný voják. Takhle vypadá to pravé rybářské eldorádo!

Pokud milujete takový lov ryb z hladiny, ale nemůžete se k nim dostat kvůli tomu, že postávají ve větších vzdálenostech, pak je tento hladinový splávek NASH Bolt Machine to pravé pro Vás! S touto pomůckou budete schopni nahodit opravdu hodně daleko, takže se dostanete i na hůře přístupná místa, u kterých ale kapři a amuři rádi postávají. Tohle je fakt nádherná rybařina! Splávek NASH Bolt Machine je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -