DomůNovinkyVIDEO: Bohumil Kuna drtí velké kapry na Labi! Kolik měřila největší ryba?

VIDEO: Bohumil Kuna drtí velké kapry na Labi! Kolik měřila největší ryba?

- Reklama -

Letošní sezóna je opravdu zvláštní! Ze začátku rybářské sezóny panovaly hodně nízké teploty, které výrazným způsobem zbrzdily aktivitu ryb. A v momentě, kdy se oteplilo, začali se kapři třít. Takže kdekdo teď nechává pruty v koutě a čeká, až kapří lásky čas skončí. Ale ne Bohumil Kuna! Tento charismatický rybář z Labe se vydal na kapry i v tomto nelehkém období, a udělal hodně dobře! I v době kapřího tření se mu povedlo během několika hodin chytit krásné kapry…

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Komplikovaný začátek rybářské sezóny zažil i Bohumil Kuna, který si dal letos s velkými kapry trochu načas (jako řada dalších rybářů). „Já se do těch ryb nemohl letos trefit, a teď se kapři ještě navíc dostali do tření, čímž se jejich aktivita, co se týká rybolovu, výrazně snížila. Tak co s tím?“ začíná Bohumil Kuna ve videu.

Jak se rybář z Labe trefil kaprům do chuti? „Smíchal jsem jahodu a játra, a udělal jsem z toho kýbl krmení. Pak jsem najel pod jez, kde vytéká voda z elektrárny, a v tišině jsem to rozkrmil. Den dopředu jsem tam naházel 1,5 kilo krmení a další den jsem tam vyhodil další kilo krmení,“ prozrazuje taktiku Bohumil Kuna.

A výsledek na sebe nenechal dlouho čekat ani v tomto těžším období! Bohumil Kuna nastražil pod háček jeho játrové boilies, a nahodil ho na hranu mezi proudem a tišinou. „Večer jsem chytil 3 kapry. Všechno to byly ryby okolo 10 kilo, mezi 75 a 82 centimetry. Ráno pak přišly další 3 ryby, první rybou byl lysec o délce 81 centimetrů,“ radoval se Bohumil Kuna.

VIDEO: Krásné ryby Bohumila Kuny z Labe

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -