DomůNovinkyMasakr na Pálavě! Další giga kapr přes 26 kilo váhy! Boj o...

Masakr na Pálavě! Další giga kapr přes 26 kilo váhy! Boj o zlato ještě bude drama

- Reklama -

Pokud organizátoři chtěli oslavit „půlkulatiny“ největšího rybářského závodu v Česku Stairs2Hell, pak si nemohli přát lepší průběh! Proč? Protože závodníci ždímou své dovednosti na maximum takovým způsobem, že na břeh dostali další gigantické kapry. Ten nejtěžší úlovek z posledních hodin přesáhl opět váhovou hranici 26 kilogramů! Pálava tak jasně dokazuje, že je TOP rybářským revírem, který snese evropská měřítka. Tohle je fakt jízda!

Foto: Stairs2Hell

Už dneska v noci tým UFO FISHING položil velmi pevné základy pro stavění „nejvyššího stupínku“. Právě tento tým ve složení Ondřej Smetana, Jaroslav Kříž a Jaroslav Blesk nadále vedou průběžné pořadí s celkovým skóre 71,01 kilogramů. Jenže! Ten, kdo si myslí, že je rozhodnuto, ten by se mohl nakonec docela spálit. Proč?

VIDEO: Podívejte se na obrovské kapry z Pálavy! Tohle je nádhera!

Poslední úlovky na Pálavě jasně dokazují, že gigantičtí kapři od UFO FISHING nebyli žádnou ojedinělostí. Naopak! Letošní ročník Stairs2Hell 2021 je nebývale štědrý, protože další týmy dokázaly na břeh dostat opravdu famózní ryby. Musíme zmínit naprosto dokonalého kapra od loňských šampiónů MIKBAITS FRIENDS z místa 82, kterým se povedlo dostat na břeh rybu o váze 26,46 kilogramů! Tento kapr je tak druhou nejtěžší rybou prozatímního průběhu.

NEPŘEHLÉDNĚTE: TOP 3 nástrahy na velké podzimní kapry do chladné vody!

A bacha! Seskupení MIKBAITS FRIENDS se touto rybou dostalo na průběžnou pátou příčku. Že je to málo? Nenechte se mýlit! Tito borci mají oproti konkurenci na špici zatím dva bodované kapry, a čekají na třetího. Pokud se jim povede zdolat další krásnou rybu, můžou klidně útočit na obhajobu prestižního titulu na Pálavě! Tohle bude maso!

Dalšího nádherného kapra chytili například i borci z týmu HELLBOYZ, kteří závodí na začátku závodního pole na pozici číslo 2. Těmto závodníkům se podařilo ulovit kapra, který vážil 23,84 kilo, a právě tato ryba je zatím tou čtvrtou nejtěžší! Prostě paráda! Ale to nebyla jediná parádní ryba přes 20 kilo v posledních hodinách.

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na „černé koně“ závodu – tým CARP ONLY z místa 90, ve kterém jsou Tomáš a Zdeněk Vaňkovi s Milanem Zatloukalem. Právě duo Vaňkových se například nesmazatelně zapsalo do historie tovačovského závodu, a zdá se, že na Pálavě taky umí! Právě tento mančaft dokázal ulovit dvě ryby přes 20 kilo, kdy jeden kapr vážil 20,55 a druhý 22,37 kilogramů! Tohle je útok na nejvyšší pozice!

Nejtěžší ryby se chytají pod Pavlovem!

Jak už jsme uvedli výše, na první pozici se nic nemění! Závod stále vede tým UFO FISHING z místa 75, který má prozatím pohodlný náskok. Ovšem! Právě již zmíněný tým CARP ONLY z místa 90 se vyšvihl s dvěma „dvackami“ na průběžnou druhou pozici, a tito zkušení závodníci mají velmi slušný základ na postupné dotahování týmu UFO FISHING. Do konce závodu je prostě pořád daleko!

Při pohledu na průběžnou tabulku je jasně zřejmé, že nejtěžší ryby, které rozhodují o umístění v tabulce, se teď nejvíce chytají třeba na břehu pod Pavlovem. To prozrazuje umístění dalších týmů, kdy na třetím místě je tým CARP ONLY 2 na místě 97 a čtvrtí jsou borci z týmu NIKL & CARP´R´US, kteří chytají na místě 94. Bude tohle platit i při dnešní noci?

NEPŘEHLÉDNĚTE: TOP 3 nástrahy na velké podzimní kapry do chladné vody!

 

TOP 5 průběžné pořadí: 5. 10. 2021 (21:00)

1. UFO FISHING (místo 75) – 26,72 kg, 25,2 kg, 19,09 kg – součet 71,01 kg

2. CARP ONLY (místo 90) – 22,37 kg, 20,55 kg, 18,75 kg – součet 61,68 kg

3. CARP ONLY 2 (místo 97) – 21,64 kg, 18,91 kg, 13,02 kg – součet 53,57 kg

4. NIKL & CARP´R´US (místo 94) – 18,42 kg, 16,38 kg, 14,5 kg – součet 49,30 kg

5. MIKBAITS FRIENDS (místo 82) – 26,46 kg, 18,48 kg – součet 44,94 kg

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -