Domů Akční nabídka TOP 3 nástrahy na velké podzimní kapry do chladné vody! Tohle milují...

TOP 3 nástrahy na velké podzimní kapry do chladné vody! Tohle milují největší ryby

- Reklama -

Lov kaprů na podzim patří k neúspěšnějším obdobím v rybářském roce. Právě v tuhle chvíli se začínají kapři pomalu připravovat na blížící se zimu. Ryby totiž setsakramentsky dobře „vědí“, že si musí vytvořit dostatečné zásoby živin na nehostinné chvíle, jinak bude zle. A proto se shánějí po všem možném, co je alespoň trochu výživné. Tuhle podmínku splňují například masové nástrahy, které obsahují celou řadu atraktivních surovin…

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Masové nástrahy na kapry jsou odjakživa hlavní zbraní rybářů při podzimním rybaření. Jde o to, že právě tyto nástrahy obsahují celou řadu atraktivních surovin, které ve vodě vysílají silné potravní signály. A na ně kapři spolehlivě reagují, protože ryby okamžitě vycítí to, že tahle potrava je plná důležitých živin. Problémem ale může být to, že podobných nástrah je na rybářském trhu celá řada. Tak na jakou nástrahu chytat kapry na podzim? Tady jsou 3 zajímavé tipy!

 

Boilies NIKL Devill Krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární boilies od „kolínského šéfkuchaře“ Karla Nikla, které je napěchováno atraktivními surovinami, díky kterým má toto boilies skvělé vlastnosti. A to i ve studené vodě! Čím to je? Boilies je „poskládáno“ tak, aby se spolehlivě rozpadalo i za nízké teploty. Díky tomu se z kuličky uvolňují atraktivní pachové stopy a drobné částečky, které lákají podzimní kapry.

Velkou míru atraktivity má toto boilies i díky používaným surovinám. V kuličkách je celá řada masových mouček, které dávají dohromady velmi zajímavou nástrahu na podzimní kapry. Tajným trumfem je ale „pikantní složka“, díky které má toto boilies naprosto unikátní chuťový a pachový „ocas“. Právě pikantní příchutě jsou osvědčeným fíglem při chytání v chladných vodách!

Pokud hledáte ideální boilies pro chytání v chladné vodě, pak se rozhodně podívejte na toto od Karla Nikla. Kuličky Devill Krill obsahují opravdu super atraktivní suroviny, které ve vodě spolehlivě pracují. S tímhle boilies na podzim neuděláte chybu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Nutrigo Predator

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Naprostý hit letošního podzimu! Nástraha na kapry s tekutým středem, ve kterém je napuštěna opravdu hodně páchnoucí tekutina! Z čeho se skládá? V smrdutém roztoku nalezneme například tekutá játra nebo tresčí olej. Výsledek je velmi podobný oné tekutině, která se používá pro zatraktivnění nástrah na úhoře nebo sumce. Ten pach je opravdu šílený!

Rybář si tak může pro podzimní lov kaprů vybrat nástrahu, která obsahuje obrovské množství esence, která se postupně uvolňuje. Pokud rybář chce, aby Nutrigo Predator vydrželo pracovat ve vodě co nejdéle, pak nedoporučujeme vícero propíchnutí kuličky. Jestli ale máte na podzimní lov kaprů jen několik hodin, pak jehlou udělejte v Nutrigo více dírek, aby se tekutina rychleji a atraktivněji uvolňovala (viz přiložené video).

VIDEO: Jak vypadá Nutrigo Predator? Podívejte se na video o této nástraze

Nutrigo Predator je špičkovou nástrahou na velké kapry, protože obsahuje obrovské množství masových složek. Ta pachová stopa je opravdu koncentrovaná. Tohle nemůže trumfnout ani nejsilněji dipované boilies!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Tvrdé boilies MIKBAITS Gangster Extra Hard

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud patříte k rybářům, kteří jezdí na dlouhé podzimní výpravy, pak se rozhodně podívejte na toto tvrdé boilies na velké kapry od firmy MIKBAITS! Jde o tvrdou verzi populárního boilies MIKBAITS G2, které nese označení extra hard. K čemu je takové boilies dobré? Jde o to, že tvrdé kuličky jsou velmi selektivní, a takové boilies mají rádi jen ti největší kapři. Takže pokud u vody „chcete klid“ od menších ryb, tak přesně pro vás je tato tvrdá nástraha…

Jak jsou rybáři u boilies MIKBAITS G2 už zvyklí, tak toto boilies má základ v celé řadě masových surovin. Ve nástraze najdeme například ančovičkový koncentrát, asafoetidu nebo nadupanou esenci monster crab. Toto všechno dává dohromady geniální směs atraktivních surovin, díky které boilies MIKBAITS G2 vydává ve vodě silné potravní signály. Takovou nástrahu nenechá velký kapr jen tak ležet!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -