DomůAkční nabídkaModré plovoucí boilies je hitem letošní sezóny. Díky moderní technologii dobře plave

Modré plovoucí boilies je hitem letošní sezóny. Díky moderní technologii dobře plave

- Reklama -

Kvůli ochlazení trhu se v letošním roce výrobci moc nepřetrhli s rybářskými novinkami. Přece jen se ale objevily nové nástrahy, které zaujmou na první pohled. Třeba modré plovoucí boilies na kapry. 

Ilustrační foto: LK Baits

Plovoucí boilies patří k houfně používaným nástrahám při lovu kaprů. Není se co divit! Tato nástraha totiž nabízí perfektní vlastnosti, které při lovu velkých kaprů skvěle fungují. Jde samozřejmě především o to, že plovoucí nástraha se krásně nadzvedne nad husté nánosy na dně. Díky tomu je tak pro kapry atraktivnější.

Navíc, plovoucí boilies mívá i atraktivní vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. A když k tomu připočítáme i výrazné zbarvení, pak dává smysl, proč rybáři plovoucí nástrahy tak rádi používají. Novou nástrahu v tomto segmentu představil také ostřílený kaprař Lukáš Krása, který na trh uvedl modré plovoucí boilies

 

Modré plovoucí bolies LK Baits Pop-up Extra Magnolia

Tyhle plovoucí kuličky od Lukáše Krásy, které jsou k dostání na e-shopu LK Baits , zaujmou na první pohled, a to díky netradičnímu modrému zbarvení. Právě modrá barva není mezi rybáři tolik rozšířená. A to je škoda! Protože modrá barva je docela kontrastní oproti jiným zbarvením, což je zásadní – kapři totiž velmi dobře vidí kontrastní věci. Tedy výrazné předměty na tmavém podkladu.

Navíc, modré zbarvení je neokoukané také mezi rybami, takže tahle nástraha může být řešením na opravdu silně prochytávané vody – typicky na soukromých vodách, na které je velký tlak. Právě tady může modrá kulička rozhodovat o úspěchu nebo neúspěchu, protože ryby takovou nástrahu ještě tolik neznají.

Zcela neotřelá je potom i vůně těchto modrých kuliček. Jde totiž o esenci magnolia, která je v rybářském světě „velkou neznámou“ Co je to za vůni? Jde o nádherné citrusové aroma s exotickými nádechem. Kromě vůně je ale zásadní přísadou i NHDC sladilo, které dává této nástraze velmi důležitý „sladký ocas“.

Kromě modrých plovoucích kuliček si ale rybáři mohou vybírat i další populární příchutě, na které jsou u LK Baits rybáři zvyklí. K dostání je například plovoucí boilies v příchuti lesní jahoda, compot N.H.D.C., ananas nebo třeba česnek. Takže určitě je z čeho vybírat!

 

Vynikající vlastnosti ve vodě

Zcela zásadní předností tohoto boilies jsou jeho „plovoucí vlastnosti“ ve vodě. Tato nástraha totiž spolehlivě plave i v hodně těžkých podmínkách. Takže rybář má jistotu, že nástraha bude plavat i ve chvíli, kdy použije těžší/větší háček, anebo další komponenty. Navíc, u některého jiného plovoucího boilies se ukázalo, že neplave ve velkých hloubkách. U těchto kuliček to nehrozí!

Tajemství úspěchu „modrého plovoucího“ boilies od Lukáše Krásy je jednak v použitých surovinách, tak ale také v moderním výrobním postupu. Díky tomuto spojení tak firma LK Baits docílila toho, že boilies spolehlivě plave v nejrůznějších podmínkách, které při lovu kaprů panují.

Rybáři si toto plovoucí boilies mohou vybírat hned ve dvou průměrech. K dispozici jsou 14 nebo 18mm kuličky. Menší průměr je vhodný do studenější vody, anebo při krátkodobém chytání. Naopak větší kuličky jsou vhodné v tu chvíli, kdy mají ryby větší apetit. Větší průměr je také spolehlivější při nadnášení větších nástrah, se kterými lze toto boilies kombinovat. Modré plovoucí boilies LK Baits Pop-up Extra je k dostání na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -