DomůSoukromé revíryRybník Benátky

Rybník Benátky

- Reklama -

Soukromý revír rybník Benátky leží v Moravskoslezském kraji přímo v Ostravě. Soukromý revír rybník Benátky je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Benátky je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Benátky tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Benátky nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Benátky jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Benátky si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru rybník Benátky mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Benátky je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, amury, líny nebo jesetery. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 0,9 ha

Kraj: Moravskoslezský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • Denní (12 hodin): 170 až 190 korun
 • Denní (6 hodin): 130 až 140 korun
 • Denní (24 hodin): 250 až 280 korun

Poznámka: Registrovaní lovící mají oproti běžnému ceníku slevu. Při nákupu deseti kusů poukazu je cena ještě nižší viz cena za lomítkem. Registraci je možné vyřídit u správce revíru. Pro rybáře do 15 let jsou připraveny povolenky za zvýhodněné ceny!

 

Pravidla lovu:

 • Rybolov je povolen po zakoupení povolenky u správce nádrže. Prodej povolenek je na místě.
 • Při nepřítomnosti správce nádrže volejte na tel. číslo: 777699147
 • Povolenými způsoby lovu jsou položená, plavaná, přívlač a muškaření s umělou muškou. Lov na živou či mrtvou rybu pouze po dohodě se správcem. Při lovu na přívlač a muškaření se smí lovit jen na jeden prut. Ostatní pruty musí být vytaženy z vody. Lovící při obcházení rybníku musí mít neustále u sebe podběrák, podložku a vyprošťovat háčků.
 • Povoleny jsou nástrahy a návnady rostlinného a živočišného původu: pelety, boilies, žížaly, červi, kukuřice, hrách, krmítkové směsi, aj. Rybolov na nástražní rybky nebo jejich části po dohodě se správcem. Lov do čeřínku je přísně zakázán.
 • Při poškození ryby, či při zjištění nemoci nebo jiné vady je lovící povinen tuto skutečnost nahlásit správci.
 • Loví se systémem chyť a pusť. Lovící si smí ulovenou rybu odkoupit po dohodě se správcem. Je přísně zakázáno ponechat si rybu nebo ji zasáčkovatnepřítomnosti správce. Každou rybu, kterou si chce lovící ponechat, musí okamžitě přinést ke stanovišti správce a po dohodě a zvážení rybu zabít, popřípadě uložit do vezírku v zóně pro tento účel určené. Je zakázáno jakékoli ulovené ryby zabíjet či sáčkovat mimo zónu pro tento účel určenou. O tom zda si lovící smí ponechat rybu větší, rozhoduje výhradně správce. Ryby větších velikostí (trofejní ryby) musí být šetrně puštěny zpět do vody. O tom která ryba musí být již pouštěna zpět rozhoduje správce.
 • Zasáčkovat ryby smí pouze osoba, která rybu ulovila. Kontrolu povinného vybavení provádí správce, nebo osoba správcem pověřená. Při porušení tohoto řádu má právo tato osoba lovícího vykázat z areálu, popř. rozhodnout o úplném zákazu vstupu do areálu. Lovící je také povinen na požádání správce ukázat vezírek, tašku, batoh, popř. kufr auta.
 • Povolenka platí pro jednu osobu a dva pruty. Je přísně zakázáno půjčovat a nechávat manipulovatpruty osoby, které přišli lovícího navštívit. V případě zájmu si tyto osoby mohou zakoupit povolenky vlastní.
 • Mládež do 15 let loví za stejných podmínek jako dospělí.
 • Platí přísný zákaz kuchání ryb v celém areálu nádrže. Rozdělování ohně je povoleno pouzekomerčních Grilech. Odpad vyprodukovaný v průběhu lovu je rybář povinen odnést si s sebou.
 • Lov ryb je povolen na dvě udicemontáží na plavanou, položenou s průběžnou montáží nebo odpadávací neolověnou zátěží se dvěmi návazci, nebo jedna udice na přívlač nebo muškaření.  Povoleny jsou háčky bez protihrotu, nebo se zamáčknutým protihrotem. Vláčí se pouze s umělými nástrahami opatřeními háčkem bez, nebo se zamáčknutým protihrotem.
 • Při lovu musí mít rybář vyprošťovač háčků (peán, pinzetu nebo klíšťky), míru pro zjištění délky ponechaných ryb, podběrák na jejich šetrné vyzdvižení a vlastní vezírek, ve kterém ryby ponechané přechovává. Zdolaná ryba, kterou si lovící nemíní ponechat musí být vypnuta z háčku ve vodě, bez zbytečného pokládání na břeh a jiného poškozování.případě fotografování musí být ryba položena na nebo nad předem namočenou podložku.
 • Vnadění je omezeno na maximálně 4 litry sypké směsi nebo 2 kg booilies denně. Z důvodu velkého rybářského tlaku a s ohledem na zdraví ryb je zakázáno používání neupravených tvrdých zrnin (kukuřice, pšenice, …), krmiv plesnivých, kvasících či jinak znehodnocených.
 • Při lovu a následné manipulací s rybou musí být použit podběrák a měkká podložka pod rybu.
 • Lovící a osoby, které jej přišli navštívit seareálu pohybují na vlastní nebezpečí. Správce neodpovídá za újmu na zdraví či životech lovících či jejich doprovodu.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Benátky

Web: rybnikbenatky.cz

Telefon: 777 699 147

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -