Davidův Mlýn

- Reklama -

Soukromý revír Davidův Mlýn leží v Moravskoslezském kraji nedaleko obce Kružberk a jen pár kilometrů od Moravského Berouna nebo Opavy. Soukromý revír Davidův Mlýn je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Davidův Mlýn je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Davidův Mlýn tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru Davidův Mlýn nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru Davidův Mlýn jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Davidův Mlýn si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Davidův Mlýn je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry. Nechybí ale ani dravé ryby! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Moravskoslezský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Denní: 150 korun

 

Pravidla lovu:

duben – říjen

  • úterý – pátek: od 12:00 do 19:00
  • sobota, neděle, svátky: od 08:00 do 19:00
  • pondělí: zavřeno

červenec – srpen

  • pondělí – pátek: od 12:00 do 19:00
  • sobota, neděle, svátky: od 08:00 do 19:00

listopad – březen

  • úterý – pátek: od 12:00 do 17:00
  • sobota, neděle, svátky: 09:00 do 17:00
  • pondělí: zavřeno

Poznámka: Po dohodě je možno lovit i v jiném čase.

Pstruhový rybník: Rybolov funguje tak, že lze přijít bez jakéhokoli vybavení a přesto si nachytáte pstruhy. Pruty, návnada, obsluha – vše tu máte k dispozici. Ryby, které zde chytíte – a věřte že chytíte, si po zvážení můžete odnést (ryby se zpět nepouští kvůli poškození). Personál Vám je odborně ošetří – vykuchá, očistí a zabalí. Na pstruhovém rybníku se chytá celoročně, v zimních měsících probíhá velmi oblíbený lov na dírkách.

Kaprový rybník: Další možnost rybolovu je spíše už pro rybáře zdatnější. Stabilizovala se nám zde klientela, která si jezdí užívat chytání trochu porostlejších ryb na mém dalším rybníku o velikosti 1,5ha. Jedná se o kapry – i trofejní velikosti, amury, štiky, candáty, sumce ale i pro mnohé poměrně cizokrajnou rybu – jesetera. Na tomto rybníku zájemci o rybolov chytaji na své vybavení.


Kontaktní údaje: sportovní rybolov Davidův Mlýn

Web: daviduvmlyn.cz/aktivni-odpocinek/rybolov/

Telefon: 552 308 389

Předchozí článekRybník Benátky
Další článekRybník U Rákosníčka
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -