DomůAkční nabídkaNa co chytit velkého kapra? Tohle jsou tipy ostříleného kapraře Tomáše Blažka

Na co chytit velkého kapra? Tohle jsou tipy ostříleného kapraře Tomáše Blažka

- Reklama -

Velký kapr je cílem mnoha rybářů. Kromě správně vybraného lovného místa je důležitým faktorem i použitá nástraha. Takže ta otázka je namístě: Na co chytat velké kapry? Zkuste nástrahy Tomáše Blažka. 

Ilustrační foto: PARYS

Velcí kapři mají dost „specifické chutě“. Co tím máme na mysli? Určitě jste slyšeli něco o selektivních nástrahách. Co to je? Jde o nástrahy, které menším rybám sice nechutnají, ovšem velcí kapři je nenechají ležet. Jak takovou selektivní nástrahu najít? Jde většinou o takovou nástrahu, která má až hodně výraznou vůni a chuť, anebo je třeba tvrdá.

Pokud rybář takovou nástrahu „nabije“ pod háček, pak může počítat s velkým úlovkem. Akorát bacha! Je dobré k takovým nástrahám zvolit třeba správnou taktiku krmení – tedy nepřehánět to s množstvím, ale dbát na kvalitu. Fakt kolikrát stačí k nástraze hodit jen pár hrstí návnady, a pak čekat na velké kapry. Co tedy nastražit?

 

Boosterované boilies Black Pearl

Tohle je hodně zajímavé boilies na velké kapry z „dílny“ Tomáše Blažka. Bacha, pokud čekáte, že toto boilies bude stát „půlku výplaty“, tak se neděste. Toto boilies stojí jen 70 korun, a je k dostání na e-shopu PARYS. Ostřílený kaprař Tomáš Blažek na česko-slovenský trh dodává celou řadu příchutí boosterovaného boilies, ovšem „černým koněm“ je právě příchuť Black Pearl. O jakou příchuť jde?

Jedná se o perfektní boilies, které obsahuje vysoký podíl tuňákové moučky. Díky ní mají tyto kuličky pro kapry výrazné živočišné aroma. A právě díky němu velký kapr „pozná“, že před ním leží nutričně bohatá pochoutka. Ovšem tuňáková moučka není jedinou suprovou ingrediencí v tomto boilies. Co v něm ještě najdeme?

Třeba ptačí zob nebo 5 unikátních esencí, tekutou potravu power amino, NHDC nebo sůl. Tenhle „koktejl“ zajímavých surovin nabízí neuvěřitelné vlastnosti při lovu těch největších kaprů. A pokud rybář zvolí správnou strategii při krmení, pak se může těšit na hodně „těžký úspěch“ v podobě velkého kapra.

Samozřejmě, kromě samotného složení je obrovským úspěchem to, že toto boilies je dlouhodobě boosterované atraktivní tekutinou. A to je zásadní! Atraktor je tak do kuliček „pořádně zažraný“, takže rybář má jistotu, že boilies bude vysílat hodně silné potravní signály podstatně delší dobu. Tohle boosterované boilies je dostupné na e-shopu PARYS za super nízkou cenu!

 

Nakládaný tygří ořech s krevetami

Nechcete chytat na boilies nebo pelety? Hledáte spíše netradiční nástrahu? Pak se rozhodně podívejte na tento nakládaný tygří ořech od Tomáše Blažka, který je k dostání na e-shopu PARYS. Tygří ořech rybáři velmi rádi používají při lovu velkých kaprů, protože tato nástraha díky tvrdosti patří k těm selektivnějším.

A hlavně: Pokud chytáte na těch lokalitách, na kterých je třeba přehršel malých sumců nebo sumečků, kteří neustále žerou nastražené masové boilies, tak přesně tady se tento nakládaný tygří ořech na kapry hodí.

Nastražený tygří ořech na kapry pod háčkem

Velkou výhodou pak samozřejmě je to, že nejde o samotný tygří ořech, ale v nálevu jsou i krevety. Nástraha tak nabízí i „živočišný ocas“, který kapři ve vodním prostředí setsakramentsky dobře cítí. Tohle je nástraha, která je neokoukaná, a která třeba na silně prochytávaných vodách moc dobře funguje. Nakládaný tygří ořech je k vidění na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -