DomůAkční nabídkaNabíjecí čelovka od české firmy za pár korun: svítí 24 hodin a...

Nabíjecí čelovka od české firmy za pár korun: svítí 24 hodin a až 150 metrů

- Reklama -

Čelovka pro rybáře je důležitou součástí rybářské výbavy. Jakou čelovku na ryby ale vybrat, aby nezruinovala rybářovu peněženku? Máme pro vás tip na kvalitní čelovku od české firmy za rozumnou cenu.

Asi není rybáře, který by neznal renomovanou českou společnost Flajzar s.r.o. Právě tato rybářská firma na rybářský trh produkuje kvalitní elektroniku pro rybáře, na kterou se lze stoprocentně spolehnout. A v jejich sortimentu lze najít i takové kousky, které nabízí špičkové vlastnosti za rozumné peníze. Jako třeba nabíjecí čelovka Flajzar Fishtron COB.

 

Nabíjecí čelovka Flajzar Fishtron COB

Tohle je čelovka, kterou si česko-slovenští rybáři okamžitě oblíbili. Jedná se o to, že tento model nabízí opravdu parádní vlastnosti, přitom je k dostání za rozumnou cenu. Pokud přesně takovou čelovku hledáte, pak ji najdete na e-shopu Chyť a pusť za parádní cenu.

První obrovskou výhodou je, že tato čelovka má v sobě nabíjecí akumulátor (1200mAh). Rybář tak nemusí mít neustále po kapsách náhradní baterky v případě vybití čelovky. Tahle otravná starost v tomhle případě odpadá! Po vybití lze čelovku jednoduše nabít s pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Palec nahoru!

Nabíjecí akumulátor v této čelovce má navíc nabízí suprovou výdrž. Ve chvíli, kdy rybář zapne vysokou intenzitu svícení, tak čelovka bude svítit dlouhé 4 hodiny. Pokud pak rybář přepne na nižší intenzitu svícení, pak se může spolehnout, že čelovka bude svítit parádních 24 hodin. Tomuhle říkáme suprová výdrž!

Perfektní vychytávkou potom je také to, že v balení najdeme adaptér na tužkové baterie. Rybář do tohoto adaptéru jednoduše vloží tužkové baterie, které může mít s sebou po ruce u vody. A ve chvíli, kdy by se napájecí akumulátor vybil, tak rybář má náhradní zdroj energie. Tohle je opravdu suprové doplnění, které ocení každý rybář.

 

Čelovka dosvítí až 150 metrů daleko

Rybář si na této čelovce může vybrat jak ze dvou barev světla, tak také ze dvou intenzit svícení (slabá/vysoká). Čelovka samozřejmě nabízí pronikavé bílé světlo, které parádně osvítí obrovskou plochu. Takže rybář tak i za černočerné tmy uvidí vše, co potřebuje. Při bílém svícení na nejvyšší intenzitu je svítivost až 200 lumenů.

Rybář si ale tuto čelovku může přepnout i na červené světlo. Tento typ světla je méně rušivý, takže rybáři jej s oblibou používají například při zdolávání ryby, anebo při sběru rousnic na úhoře. Při svícení na nejvyšší intenzitu červeným světlem je svítivost až 100 lumenů. Bomba!

Tato čelovka je pak zajímavá i z toho pohledu, že dokáže dosvítit i do velké vzdálenosti. Výrobce udává, že bílé světlo nabíjecí čelovky Flajzar Fishtron COB dokáže dosvítit až 150 metrů daleko. Díky tomu lze tak tento model používat i při dalekém nahazování v noci, kdy je rybář schopný nasvítit tyčovou bójku s reflexními prvky. Tohle je super!

A ještě musíme zmínit odolné tělo čelovky. To je vyrobené z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhodobé používání i v těžkých podmínkách. Přitom je ale čelovka parádně lehká, takže netlačí na hlavě ani po dlouhém nošení. Zároveň je čelovka voděodolná, takže rybář se nemusí obávat ani silného lijáku u vody.

Jestli hledáte kvalitní nabíjecí čelovku na ryby za rozumné peníze, pak se určitě podívejte na tuto od české značky Flajzar s.r.o. Jedná se o povedený model, který nabízí vynikající svítivost, dlouhou výdrž baterie a zároveň vysokou odolnost. Tohle je čelovka, kterou si zamilujete! Levnou nabíjecí čelovku najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Další článek o ničem, jak mohou být 4 hodiny dlouhé? Čtyři hodiny jsou násobky hodiny. Nebylo by lepší použít jinou stylizaci textu, např. Může svítit dlouho až 4 hodiny. Možnosti by se jistě našlo více.

  2. Tato celovka urcite nesviti 24hodin.Mam ji a mohu rict,ze mam celovku z Decatlonu a svetlo je daleko lepsi a baterka drzi pul roku.Flajzar za 2000kc urcite ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -