DomůAkční nabídkaNabíjecí čelovka pro rybáře Flajzar: Svítí 24 hodin a má dosvit 150...

Nabíjecí čelovka pro rybáře Flajzar: Svítí 24 hodin a má dosvit 150 metrů

- Reklama -

Kvalitní čelovka pro rybáře je důležitou součástí rybářského vybavení při večerních vycházkách k vodě. Jakou čelovku na ryby vybrat? Podívejte se třeba na cenově dostupnou čelovku Flajzar Fishtron.  

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

Taky jste to u vody zažili? Sotva zajde sluníčko za obzor, je zapotřebí mít po ruce nějaké světlo. Ideálním řešením při rybaření je čelovka pro rybáře. Jak se ale v té záplavě produktů vyznat? Vsaďte na ČESKOU firmu Flajzar s.r.o. Právě tato společnost nabízí cenově dostupné čelovky na ryby s vynikajícími vlastnostmi…

 

Čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron COB

Tohle je vynikající čelovka pro rybáře, kteří hledají tu nejlepší variantu v poměru cena/výkon/kvalita. Konkrétně tato čelovka od ČESKÉ firmy Flajzar s.r.o. je k dostání za opravdu lákavou cenu, přitom ale nabízí perfektní vlastnosti! Cenově dostupnou čelovku na ryby najdete na e-shopu FLAJZAR  za nejlepší cenu.

V krabičce najdeme čelovku s nabíjecím akumulátorem a nastavitelným popruhem na hlavu, druhý camo kryt na čelovku, adaptér na tužkové baterie a USB kabel. 

Obrovskou předností této čelovky je dlouhá výdrž baterie. Díky ní totiž dokáže svítit dlouhých 24 hodin (nízký stupeň svítivosti), při vysokém stupni svítivosti pak čelovka vydrží svítit 4 hodiny vkuse. Tato čelovka Flajzar Fishtron je tak ideální nejen na krátkodobé vycházky k vodě, ale také na déletrvající rybářské výpravy.

Rybář si může na čelovka zvolit podobu krytu. Na výběr je černý kryt čelovky…

…a poté camo kryt 

Zcela zásadním plusem je to, že uvnitř čelovky najdeme nabíjecí akumulátor. Díky tomu se tak rybář nemusí neustále „strachovat“, jestli mu náhodou u vody nedojdou baterie. Ne! Tuto čelovku stačí „napíchnou“ na powerbanku, a vše je zase připraveno na noční rybaření. USB kabel pro dobíjení akumulátoru je součástí balení.  

Cenově dostupná čelovka pro rybáře Flajzar COB nabízí perfektní světlo…

Čelovka vydrží svítit až 24 hodin vkuse…

Druhou možností napájení u této cenově dostupné čelovky Flajzar Fishtron je s pomocí klasických AAA mikrotužkových baterek. Tyto mikrotužkové baterie se vkládají do jednoduchého adaptéru, který je součástí balení. Obrovskou výhodou je, že rybář tak má „železnou zásobu“ energie pro případ, že by se vybil akumulátor v čelovce. Za tohle palec nahoru!

 

Dosvit čelovky je až 150 metrů

Rybáři si mohou vybrat ze dvou typů svícení. Jde o to, že na čelovce je jednak bílé světlo (slabý/silný režim), a pak červené světlo (slabý/silný režim). Bílé světlo je krásně intenzivní, díky čemuž je i náročné rybaření v noci mnohem komfortnější. Červené světlo je potom vhodné například při zdolávání ryby, anebo při sběru rousnic (není tolik plašivé).

Červené světlo je nutností na rybářské čelovce. Využívá se například při zdolávání ryby…

Další předností této cenově dostupné čelovky od ČESKÉ firmy Flajzar s.r.o. je dlouhý dosvit, který při „bílém svícení“ dosahuje parádních 150 metrů. Tuto vlastnost tak ocení každý rybář například při nahazování, kdy s pomocí této čelovky uvidí reflexní prvky na tyčové bójce i ve velké vzdálenosti. Velký palec nahoru!

Jakou čelovku pro rybáře vybrat, ptáte se? Pokud chcete spolehlivou čelovku na ryby, která perfektně svítí, jednoduše se ovládá, má dlouhou výdrž baterie a vydrží i používání v těch nejtěžších podmínkách u vody, pak se rozhodně podívejte na tuto! Je k dostání na e-shopu FLAJZAR  za super nízkou cenu.

 

Flajzar s.r.o. v říjnu představí DOKONALOU čelovku

Něco se chystá! Firma Flajzar s.r.o. už za pár týdnu představí zcela novou čelovku pro rybáře Fishtron HL 346, která nabídne doslova DOKONALÉ funkce! Chcete důkaz? Čelovku půjde například spárovat se signalizátory Flajzar Fishtron nebo s alarmem ALF3. K čemu je to dobré? Ve chvíli záběru se čelovka sama rozsvítí, takže rybář bude mít v mžiku všechno připravené ke zdolávání ryby. Stačí jen nasadit na hlavu!

Česká firma Flajzar s.r.o. chystá úplně novou čelovku, která nabídne TOP vlastnosti

Obrovskou výhodou je dokonalé světlo, díky kterému jde dokonale vidět i za těch nejhorších podmínek u vody

Nová čelovka pro rybáře samozřejmě nabídne další dokonalé funkce. Kromě opravdu extrémně silného LED světla bude čelovka vybavena praktickým zoomem pro nastavení „šířky svícení“. Na výběr bude samozřejmě mezi bílým a červeným světlem. A čelovku pak půjde zapnout i pohybovým senzorem, takže stačí „jen mávnout rukou“.

Čelovka nabídne zoom, kterým lze regulovat svícení. Takhle vypadá „široké svícení“

…a takhle vypadá „úzké svícení“

Každý rybář, který tuto čelovka prozatím testoval, zmínil jednu zcela zásadní vlastnost – nízkou váhu! Čelovka na hlavě skutečně „nejde vůbec cítit“, což je naprosto klíčovou předností nejen při dlouhém nočním zdolávání, ale také například při přívlači. Právě při této rybolovné disciplíně má rybář čelovku neustále na hlavě. Čelovka váží pouhých 118 gramů

Samozřejmostí je potom i červené světlo, které rybář využije při zdolávání ryby nebo sběru rousnice, protože není tolik plašivé

Firma Flajzar s.r.o. plánuje, že se nová čelovka pro rybáře Flajzar Fishtron HL 346 objeví na trhu v polovině října. Pokud tedy plánujete pořízení opravdu kvalitní čelovky na ryby, pak si rozhodně počkejte na tuto perfektní novinku! Už brzy na e-shopu FLAJZAR !

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -