DomůAkční nabídkaNadupané neoprenové prsačky pro rybáře: teplo na rybách i v ledové vodě

Nadupané neoprenové prsačky pro rybáře: teplo na rybách i v ledové vodě

- Reklama -

Voda už se pořádně ochladila! A to pociťují zejména fanoušci přívlače nebo muškaření, kteří se musí brodit studenou vodou. Jak se chránit proti nízkým teplotám? Zkuste neoprenové prsačky pro rybáře. 

Ilustrační foto: PARYS

Studená voda není „žádná sranda“. Jde o to, že při déletrvajícím stání ve studené vodě nejenže zažíváme nekomfortní situaci, zároveň ale riskujeme naše zdraví. Jde o to, že při brodění studenou vodou máme ve vodě i citlivé partie. A ty jsou zranitelné na podchlazení.

Někteří rybáři to řeší tak, že si do klasických prsaček na ryby berou nějakou hrubší vrstvu. Ideálnějším řešením jsou ale neoprenové prsačky, které dokážou udržet tělo rybáře v teple i v ledové vodě. Jaké neoprenové prsačky na ryby vybrat? Podívejte se například na jedny od slovenském značky Delphin.

VIDEO: Jak vypadají neoprenové prsačky pro rybáře Delphin Orava? 

 

Neoprenové prsačky pro rybáře Delphin Orava

Tohle jsou velmi populární neoprenové rybářské prsačky od slovenské značky Delphin, které často používají jak fanoušci přívlače, tak muškaření. A ono se není čemu divit! Právě tyto prsačky z neoprenu na ryby nabízí suprové vlastnosti. Neoprenové prsačky Orava najdete na e-shopu PARYS se zajímavou slevou!

Tyto neoprenové prsačky pro rybáře jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který slibuje vysoký tepelný komfort i v hodně studené vodě. Proto jsou prsačky oblíbené zejména do podzimních, zimních a časně jarních měsíců.

Ve chvíli, kdy se rybář postaví i do ledové vody v těchto prsačkách, tak necítí ten nepříjemný chlad, který může ohrozit i rybářovo zdraví. Díky tomu tak rybář necítí chlad a chrání si ty nejcitlivější partie – na zádech a v rozkroku – před prochlazením. Tohle je velmi chytrá investice nejen do pohodlí, ale také zdraví.

Prsačky jsou vybavené kvalitní obuví, která slibuje bezpečný a jistý pohyb i na kluzkém a nerovném terénu. Rybář tak bude mít pevno pod nohama i na bahnitém nebo kamenitém dně. Základ tvoří krásně pevná podrážka s výrazným vzorováním, které zabraňuje možnému podklouznutí.

 

Neoprenové prsačky jsou dostupné v 7 velikostech

Na prsačkách kromě kvalitního materiálu oceňujeme také kvalitní zpracování. Pokud se například blíže podíváme na prošívání, tak právě v těchto partiích najdeme precizní ošetření, které zabraňuje nepříjemnému prosakování studené vody. Za tohle velký palec nahoru!

A ošetřené není pouze prošívání, ale také namáhané spoje, ale také ta nejzranitelnější místa. Když se například podíváme na oblast kolen, tak na ní najdeme hned dvojitou vrstvu neoprenu, aby si rybář mohl kleknout i na tvrdou zem. Vše je prostě dotaženo do dokonalosti!

Rybáři si tyto neoprenové prsačky mohou vybrat hned v 7 velikostech. K dostání jsou už od velikosti 41, a pak následují další populární velikosti. A to až do velikosti 47, která je určena pro ty urostlejší rybáře. Z této široké nabídky si vybere každý!

Na prsačkách jsou pochopitelně nastavitelné popruhy, které dovolují nastavení prsaček do takové podoby, která bude rybářovi nejvíce vyhovovat. Příjemným plusem je, že popruhy jsou vybavené výstelkou, která výrazně zvyšuje komfort i při dlouhodobém rybaření na přívlač nebo s muškou.

Pokud do aktuálních podmínek hledáte ty nejlepší prsačky, ve kterých se budete cítit maximálně komfortně, a které vám budou chránit i zdraví, pak se rozhodně podívejte na tyto od slovenské značky Delphin. Jsou opravdu vynikající! Zlevněné neoprenové prsačky pro rybáře najdete na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -