DomůAkční nabídkaNadupané pelety na amury z kukuřice za super peníze! Mají nádhernou vůni a...

Nadupané pelety na amury z kukuřice za super peníze! Mají nádhernou vůni a barvu

- Reklama -

Kukuřice na amury! Asi byste jen těžko hledali lepší surovinu pro chytání těchto stříbrných „torpéd“ z Východu. Amuři kukuřici prostě milují a skvěle na ni reagují. Ovšem! Aby rybář mohl kukuřici bezstarostně používat, je zapotřebí ji upravit. Kukuřici je nutné uvařit tak, aby byla dobře stravitelná. A to je pracné! Takové vaření zabere spoustu času, a někteří rybáři nemají takové množství ani kde uvařit. Tak co s tím? A co takhle vyzkoušet nadupané kukuřičné pelety na amury, které jsou z této TOP suroviny vyrobené?

Ilustrační foto: Chyť a pusť

 

Kukuřičné pelety na amury Corn Pellets

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní pelety na amury z kukuřice, které mají základ právě ve zlatavých zrníčkách. Díky tomu tato peleta obsahuje velmi atraktivní látky, které amurům (ale i kaprům) moc chutnají. Kukuřičné pelety do vodního prostředí vysílají atraktivní signály stejně jako zrníčka kukuřice. Vlastně, kukuřičně pelety na amury jsou ještě lepší, což je dáno jejich zpracováním. Co tím myslíme?

Kukuřičné pelety na amury nabízí neskutečně nádhernou barvu a vůni!

Tyto kukuřičné pelety jsou vyráběny „za studena“. K čemu je to dobré? Díky tomu mají tyto pelety jinou konzistenci. Po otevření balení jsou pelety jakoby vlhké. Jak si to představit? Jako byste otevřeli pytlík s čerstvým ovocem! Ten rozdíl oproti „klasickým peletám“, které se suší, je viditelný na první pohled. Díky této „vlhkosti“ pelety Corn Pellets ve vodním prostředí spolehlivě pracují – vysílají jen ty nejlepší potravní signály.

Tyto amurové pelety mají zvláštně vlhkou konzistenci, což je dáno výrobním postupem…

Obrovskou předností těchto kukuřičných pelet je jejich nádherná vůně. Pelety na amury z kukuřice mají nádherně nasládlou vůni, která je dána jak kukuřicí, tak ale například i tekutou potravou All Amino Nutric, která je v peletách obsažena. Pokud chcete, aby pelety vydávaly ještě lepší vůni, pak není nic jednoduššího, než je polít nějakou tekutou potravou. My osobně nejvíce doporučujeme něco sladkého! To je prostě bomba!

Tahle dírka je důvodem, proč rybáři na tyto pelety o průměru 20 mm tak rádi i přímo chytají…

Další geniální vlastností těchto pelet je to, že mají výrazné zbarvení. Kukuřičně pelety na amury Corn Pellets mají nádherně žlutou barvu, která se neztratí na žádném terénu. Ať už budete rybařit na zaneseném, zarostlém, bahnitém, anebo kamenitém dně, je to jedno. Tyhle pelety na amury budou „svítit“ jako světlušky na louce. Za tohle palec nahoru!

Kukuřičné pelety na amury a kapry se vyrábí v několika průměrech. Rybáři si pro vytváření TOP krmných místeček mohou vybrat drobné pelety o průměru 4 nebo 8 mm. Tyto drobné peletky jsou jako dělané do PVA, kdy u nástrahy vytvoří „sexy“ kobereček. Na krmení nebo rychlé chytání jsou potom jako dělané i 12 mm pelety, které mají pomalejší dobu rozpadu, takže na lovném místě vydrží delší dobu.

Představte si mít vytvořené z takových pelet krmné místo! Žádný amur neodolá!

Nejpopulárnější jsou ale kukuřičné pelety na amury o velikosti 20 mm, které mají z těch již zmíněných nejdelší dobu rozpadu. Navíc, tyto pelety se perfektní hodí i pro chytání, kdy stačí pod háček „nabít“ 2 nebo 3 pelety a čekat na vysněného amura. Tohle je prostě TOP nástraha/návnada na amury. Super!

Někdo se možná plácne o čelo, ale z našeho pohledu jsou tyto kvalitní pelety z kukuřice i cenově dostupné. Cena se liší podle balení – pokud si rybář koupí největší balení pelet, pak se cena výrazně snižuje. Takže ve výsledku nejsou tyhle pelety na amury nijak drasticky drahé. Tohle se nám líbí!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -