DomůNovinkyVIDEO: Nádherní líni na krmném místě! Koukněte, jak se krmí kukuřicí

VIDEO: Nádherní líni na krmném místě! Koukněte, jak se krmí kukuřicí

- Reklama -

Ve světě rybařiny byste jen těžko hledali krásnější rybu! Ano, mluvíme o línech! O unikátně zbarvených rybách, které prostě nejde zaměnit. Na línech hodně rybářů miluje jejich nádherně zelenkavé zbarvení se zlatavým „nádechem“. Tohle unikátní „ošacení“ línů je důvodem, proč se do tohoto rybího druhu zamilovalo tak velké množství rybářů. Pokud se k těmto rybářům řadíte, pak vás tohle video línů na krmném místě jednoznačně zaujme…

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Na krmném místečku leží zlatavá kukuřice. Krásná zrníčka jdou velice dobře vidět na i na poměrně zarostlém dně. Kukuřice na ryby okamžitě zaujala plotice a perlíny, které se snaží uzobnout nějakou vhodné sousto. Pak to ale přijde!

Po chvilce se mezi drobnými rybkami zjeví zeleno-zlatí krasavci. Líni! Elegantní ryby jen tak „vlají“ nad chutnou kukuřici a snaží se vyzobnout nějakou chutnou kukuřičku. Tohle video je tak pro mnohé rybáře potvrzení, že právě zlatavá zrníčka línům tolik chutnají. I proto někteří rybáři na kukuřici nedají dopustit, a při lovu línů ji s velkou oblibou používají.

Úspěšný lov amurů: Nadupané pelety z kukuřice za pár korun! Mají dokonalou vůni

Tohle podvodní video s líny na krmném místě se autorovi Kubovi Sikorovi fakt povedlo! Člověk jen s otevřenou pusou kouká na to, jak nádherný dokáže podvodní svět být. Kéž by se Kubovi v letošním roce povedlo natočit stejnou podívanou. Za tohle fakt palec nahoru!

VIDEO: Líni na krmném místě! Jak se krmí kukuřicí?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -