DomůAkční nabídkaNadupaný oblek pro rybáře za pár korun: vydrží i prudký liják nebo...

Nadupaný oblek pro rybáře za pár korun: vydrží i prudký liják nebo zimu

- Reklama -

Rybářské obleky jsou velmi populárním rybářským oděvem do těch nejtěžších podmínek u vody, protože slibují perfektní ochranu. Jaký oblek pro rybáře ale vybrat? Tady máme jeden tip!

Ilustrační foto: PARYS

Rybáři mají obleky pro rybáře v oblibě proto, že si najednou pořídí perfektně pasující bundu a kalhoty. Díky tomu tak rybář „zabije dvě mouchy“ jednou ranou. A jelikož kalhoty perfektně sedí k rybářské bundě, tak se rybář může spolehnout na suprovou ochranu při škaredém počasí u vody.

Rybářské obleky jsou perfektní zejména do silného deště, anebo prudkého větru, kdy je zapotřebí se pořádně chránit před prochladnutím. Věděli jste, že jde takový oblek pro rybáře sehnat už za pár korun? Ano! Podívejte se třeba na tento rybářský oblek od Prologic.

 

Oblek pro rybáře Prologic HighGrande Thermo Suit

Vynikající oblek pro rybáře od renomované rybářské společnost Prologic patří k těm nejoblíbenějším na rybářském trhu. Jde o to, že tento rybářský oblek jde sehnat za super cenu! Navíc, tento oblek je aktuálně zlevněný na e-shopu PARYS!

Rybářský oblek Prologic HighGrande Thermo Suit se pochopitelně skládá ze dvou částí – z kvalitní rybářské bundy a kvalitních kalhot. Začneme bundou: právě ta má krásně široký střih, takže se do ní vleze i pořádně urostlý rybář, kterého nebude nikde nic svírat ani tahat. Tohle je fakt velká paráda!

VIDEO: Jak vypadá levný oblek pro rybáře od rybářské firmy Prologic? 

Kromě rozměrného střihu ale velmi ceníme také rozměrnou kapuci, do které si rybář pohodlně schová hlavu i s nasazenou čepicí. Díky tomu tak bude spolehlivě chráněn i při silném větru, který dokáže způsobit pořádné bolesti hlavy. V oblasti hlavy pak najdeme i vyvýšený límec, který spolehlivě ochrání krk před nepříznivým počasím. Palec nahoru!

Jak bunda, tak ale i kalhoty, jsou vyrobené z velmi kvalitního materiálu, který má vysokou odolnost proti vodě. Vodní sloupec je 8000 mm, takže oblek vydrží i pořádný slejvák u revíru. Kromě toho ale vydrží i nepříjemné poryvy větru, které rybáře mohou u vody přepadnout.

 

Kalhoty chrání „ledviny“

K prostorné a odolné bundě pak rybář dostane i kvalitní kalhoty. A na nich milujeme jejich střih! Jde totiž o tzv. „zahradníky“, které mají vyvýšenou část, která chrání jak břicho, tak i záda. A to je zcela zásadní!

Znova: na rybách není výjimkou, že rybáře přepadne silný vítr. A právě ten může způsobit nepříjemné prochladnutí, které může skončit i nějakou nemocí. Ovšem díky zmíněnému střihu má rybář spolehlivě chráněné „ledviny“, takže riziko prochladnutí je opravdu minimální. Rybáře prostě neofoukne!

Na kalhotách se nám líbí také to, že mají zpevněná kolena. Díky tomu si tak rybář může i kleknout na břeh, aniž by se musel obávat poškození kalhot – to se děje například při manipulaci s úlovkem. Dalším plusem jsou i prostorné kapry na kalhotách, do kterých lze vložit nejrůznější věci, které je zapotřebí mít po ruce.

A další výhodou jsou zipy na konci nohavic. Díky tomu si tak rybář může nastavit jejich šířku. Takže rybář si může vzít k tomuto obleku i širší boty, třeba nějakou zimní variantu, přes které může přetáhnout rozepnuté nohavice. Tohle je hodně chytré!

Pokud hledáte opravdu kvalitní a teplé oblečení na ryby, pak se rozhodně podívejte na tento rybářský oblek od značky Prologic. Jde o perfektní kus rybářského oblečení, které vás udrží v teple a v suchu. A nelepší na tom je, že tento oblek pro rybáře je fakt levný! Najdete ho na e-shopu PARYS za super cenu

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -