DomůAkční nabídkaPohledné rybářky v rybářském kalendáři: Tento kalendář pro rybáře se stal hitem podzimu

Pohledné rybářky v rybářském kalendáři: Tento kalendář pro rybáře se stal hitem podzimu

- Reklama -

Rybaření a krásné ženy jdou dohromady. Rybáři mají toto spojení v oblibě. A proto není divu, že se „lechtivý“ kalendář s nahými rybářkami od slovenské firmy Delphin stal hitem letošního podzimu. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybáři v něm najdou celou řadu krásných žen nejen s velkými rybami. Kromě těchto fotek lze v kalendáři najít i několik scén se sexy „podtónem“, které patří vždycky k těm nejvíce populárním. Hledáte ideální dárek pro mužského kolegu rybáře? Tady máte tip!

 

Kalendář pro rybáře Delphin Hot Catch 2022

Tohle je hodně povedený kalendář pro rybáře od slovenské firmy Delphin, který se stal okamžitě hitem letošního podzimu. Není divu! V kalendáři je celá řada krásných fotografií s nádhernými rybářkami. A na několika fotografiích jsou tyto rybářky hodně sexy! Proto není divu, že se tento rybářský kalendář jmenuje „Hot Catch“! Kalendář pro rybáře je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

Ještě k těm fotografiím: Kromě toho, že na některých fotkách jsou krásné rybářky s pěknými rybami, tak asi populárnější budou ty obrázky, ve kterých jsou sexy rybářky zachycené při nejrůznějších rybářských scénách. Jde vidět, že si lidé z firmy Delphin dali pořádně záležet! Když kouknete na ukázku fotek, jaká se vám nejvíce líbí?

Tento kalendář je opravdu hodně luxusním uměleckým artiklem! Jeho rozměry jsou 297 x 420 mm, takže jde opravdu o krásně velký, nástěnný kalendář ve formátu A3. Na něm půjde prostě všechno parádně vidět! Kalendář pro rybáře s nahatými rybářkami obsahuje 14 tištěných listů, včetně obálky. Tenhle kalendář pro rybáře je zpracovaný opravdu hodně kvalitně! Fotografie jsou vytištěné na kvalitním, tvrdém papíře. Stoprocentně dokonalý tisk krásných fotografií je tak zaručen!

Tento kalendář pro rybáře je pochopitelně vhodný jako dárek pro mužského kolegu rybáře. Kalendář je ideální jak pro zvelebení garáže nebo dílny, tak i bytu, prodejny nebo klubovny. Těch míst, kde toto mistrovské dílo půjde vystavit, je celá řada! Hledáte vhodný dárek pro rybáře? Pak se rozhodně podívejte na tento kalendář pro rybáře od slovenské firmy Delphin! Rybářský kalendář je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Kalendář pro rybáře R-Spekt 2022

Hledáte méně „horký“ rybářský kalendář? Pak se podívejte na nástěnný kalendář pro rybáře R-Spekt pro rok 2022, který je plný krásných fotografií obrovských kaprů. Tento kalendář na každého rybáře dýchne nádhernou rybářskou atmosférou, takže rybář bude mít svůj milovaný koníček neustále na očích. Tento kalendář má rozměry 370 x 310 mm, takže i jeho fotografie jsou krásně velké. Kalendář pro kapraře je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

 

Kalendáře a knihy pro rybáře na Vánoce!

Vánoční svátky se nezadržitelně blíží! Už máte vybrané nějaké dárky pro rybáře? Pokud si nevíte rady, pak se zamyslete nad tím, jestli by vašemu blízkému rybářovi neudělala radost nějaká pěkná rybářská knížka! Ano! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť je zajímavých knížek pro rybáře celá řada!

Na výběr je třeba velepopulární kniha od ostříleného kapraře Michala Kučery Lov kaprů na českých vodách, která je narvaná celou řadou užitečných poznatků. Další „rybářskou biblí“ je potom i další knížka pro rybáře Kapří tajemství od Lukáše Krásy! Všechny tyto krásné knihy jsou k dostání na rybářské e-shopu Chyť a pusť. Krásné knížky pro rybáře plné užitečných informací naleznete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -