DomůNovinkyVIDEO: Co vidí sumec, když ho zdolává rybář? Tohle je šílený adreanlin!

VIDEO: Co vidí sumec, když ho zdolává rybář? Tohle je šílený adreanlin!

- Reklama -

Velcí sumci jsou vyhledávanými rybářskými „objekty“ ze strany milovníků sumcařiny. Právě velký sumec dokáže při zdolávání ztropit pořádnou „rybářskou scénu“, na kterou rybář do smrti nezapomene. Jenže tenhle adrenalin je pro rybáře „silně návykový“, a proto se snaží dostat na háček velkou, vousatou rybu. Napadlo vás ale někdy, jak vypadá zdolávání z pohledu sumce? Tak právě takovou situaci si můžete prohlédnout v tomto rybářském videu. Z tohohle běhá mráz po zádech!

Ilustrační foto: InRybar.cz

Tohle video pro rybáře je poutavé od samého začátku! Jde na něm vidět sumec, který nasál rybářův háček. A teď začíná zdolávání! Zprvu to připomíná, jako by vodním prostředím projížděla obrovská, vousatá ponorka. Jenže pak to začne! Sumec se začne zmítat, a snaží se vyplivnou zaseknutý háček. Tohle je souboj „na život a na smrt!“

Při zdolávání je zajímavé sledovat, jak se sumec v takovou chvíli vlastně chová. Velký dravec se drží u dna, jako by se snažil najít nějakou překážku, u které by se mohl skrýt. Nějaký pařez, anebo potopenou větev. I proto to častokrát končí tak, že se na montáži zachytnou nejrůznější chuchvalce vodních rostlin.

Podvodní záběry zdolávaného sumce pak častokrát přeruší záběry ze břehu, na kterém stojí rybář s ohnutou udicí. Tohle jsou přesně ty chvíle, kvůli kterým chodí sumcaři k vodě! Teď rybář zažívá neopakovatelný adrenalin, který v krvi rozproudí snad jenom sumci.

Když už to vypadá, že by sumec mohl mít nakonec nad rybářem i navrch, tak se začnou ve vodě objevovat sluneční paprsky. Tohle je jasný signál blížícího se konce! Proč? Sumec se totiž pomalounku polehounku začne objevovat u vodní hladiny. Až nakonec vše končí tak, že rybář skutečně nad velkým predátorem vyhraje. Dobrou zprávou pro sumce ale je, že dostal od rybáře svobodu…

VIDEO: Co vidí sumec pod vodou při zdolávání? 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -