DomůAkční nabídkaNástraha, kterou kapři neznají: napodobenina vodního šneka, která se vznáší

Nástraha, kterou kapři neznají: napodobenina vodního šneka, která se vznáší

- Reklama -

Při rybaření častokrát rozhodují i ty nejmenší detaily. Ve chvíli, kdy rybář použije nějakou méně známou nástrahu, pak to může znamenat vícero záběrů od ryb. Neokoukané nástrahy si dneska ukážeme.

Ilustrační foto: PARYS

Zažili jste to taky někdy u vody? Sedíte na břehu oblíbeného revíru, ale číhátka pod pruty jen mlčky visí. Zatím prostě ryby neberou! Jenže kousek vedle se jeden rybářský kolega ani nezastaví, protože má záběr za záběrem. Těch faktorů, proč tomu tak je, může být více – od lepšího místa, po atraktivnější krmení.

Ten zásadní rozdíl ale může být také v tom, že chytá na nástrahu, kterou tamní ryby ještě neznají. A proto na ní s velkou chutí berou. Kdekdo by si mohl pomyslet, že takové nástrahy na dnešním moderním trhu snad už ani nejsou. Ovšem chyba lávky! Neokoukanou novinku nabízí polská značka FeederBait.

 

Mini šnek FeederBait Twister Wafters

Tohle je hodně zajímavá novinka z „dílny“ polské firmy FeederBait, která okamžitě zaujala i česko-slovenské rybáře. Ale není divu! Právě tato nástraha nabízí unikátní „vizuál“, který je mezi kapry ještě neokoukaný. Novinku od polské značky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

První, co rybáře na nástraze zaujme, je právě její podoba. Jde totiž o lákavý „vrut“, který má jeden širší konec než druhý. Takto vypadající nástraha má napodobovat sladkovodního šneka, který je běžnou součástí mnoha svazových revírů. A který patří k tak oblíbené potravě ryb.

Kromě toho je ale silnou zbraní této nástrahy taky její chování ve vodě. Jde o to, že mini šnek FeederBait Twister Wafters je vznášivá nástraha, která nezapadne do hustých nánosů na dně revírů. Díky tomu tak má rybář jistotu, že nástraha půjde krásně vidět, a navíc se bude přirozeně chovat v podvodních proudech.

K té parádní viditelnosti pak přispívá také výrazné zbarvení u některých příchutí. A zase: je třeba si uvědomit, že třeba kapři vidí dobře kontrastní věci. Takže pokud na tmavém dně bude ležet výraznější nástraha, pak máme velkou šanci na rybářský úspěch v podobě uloveného kapra.

Nástraha má velikost 11 mm, což napovídá, že je ideální pro rychlé chytání. Je jako dělaná zejména pro rybaření na feeder nebo klasické krmítko. Mini šneka pak nastražujeme pod háček na vlas nebo na mini vrut. S touhle novinkou se u vody rozhodně nebudete nudit!  

K dispozici je také celá řada příchutí. Rybáři si mohou vybrat z těch sladkých (např. broskev/ananas nebo jahoda), anebo z masových (halibut, krill/oliheň). Velmi zajímaví jsou pak i mini šneci, kteří kombinují jak masovou, tak sladkou příchuť (např. jahoda/ryba).

Pokud hledáte nástrahu, se kterou si parádně zachytáte i na silně prochytávaných vodách, pak se podívejte na tuto neokoukanou novinku od polské firmy FeederBait. Tyto nástrahy nabízí atraktivní chování ve vodě, lákavá zbarvení a příchutě, a to vše za super cenu. Mini šneky najdete na e-shopu PARYS.

 

Soudek FeederBait Twister Wafters

Polská značka FeederBait pak nabízí i druhou zajímavou nástrahu, která má atraktivní tvar soudku. I tato nástraha nabízí velmi lákavé vlastnosti, které slibují zábavné rybaření na feeder nebo klasické krmítko. Vznášivé soudky najdete na e-shopu PARYS.

Polský výrobce udává, že tento soudek má rybám připomínat některého z měkkýšů. Tak jako tak, jde o nástrahu s velmi nezvyklým tvarem, který rozhodně patří k těm méně okoukaným. A proto si jej rybáři tak rychle oblíbili.

Kromě nezvyklého tvaru je dalším plusem to, že nástraha je vznášivá, takže s ní můžeme úspěšně chytat i na zanesených nebo zarostlých vodách. A další předností je výrazné zbarvení u některých příchutí. Rybář má prostě jistotu, že tahle nástraha půjde ve vodě vidět!

VIDEO: Jak vypadá nová nástraha od polské značky FeederBait? Více ve videu

Rybáři si tyto vznášející se soudky můžou vybrat v celé řadě příchutí. K dostání jsou sladké, masové, anebo kombinované vůně. I tato nástraha rybářům nabízí to, co jiné nástrahy nenabízí. A proto jsou tak úspěšné! Novinku od polské značky najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -