DomůTrendyBude z tohohle mladého rybáře hvězda? Ve 14 letech vydal první knížku o...

Bude z tohohle mladého rybáře hvězda? Ve 14 letech vydal první knížku o rybaření

- Reklama -

Rybář Matěj Houška je autorem populární rybářské série Zapomenuté revíry, kterou sleduje velké množství diváků. A teď si pro fanoušky připravil velké překvapení. Matěj totiž vydal svou první knížku. 

Ilustrační foto: Matěj Houška

Mladý rybář Matěj Houška zaujal tím, že i když je velmi mladým rybářem, tak přesto jsou jeho videa krásně zpracovaná a promyšlená. Zejména jeho seriál Zapomenuté revíry dokáže zaujmout i mnohem starší rybáře. Teď si pro své fanoušky mladý rybář připravil velké překvapení – vydal totiž první knihu o rybaření

 

Mladý rybář vydal knihu vlastními silami

O čem Matějova kniha je? Čtenáři v knize najdou hned 10 příběhů z jeho toulek za rybami po zapomenutých vodách. Kromě toho ale rybáři, kteří si knihu přečtou, získají i celou řadu zajímavých informací nejen o lovu ryb, ale hlavně prožijí s Matějem skrze jeho řádky celou řadu dobrodružství. Bonusem pak jsou i fotografie, které doposud nebyly nikde zveřejněné.

VIDEO: Jak vypadal křest první knihy o rybách od Matěje Houšky?

„Knihu jsme vydali pouze vlastními silami bez jakýchkoliv dalších zprostředkovatelů, takže veškeré finanční prostředky z knihy se dostanou přímo ke mně, a já vám za to budu opravdu vděčný,“ říká Matěj Houška ve videu o nové knize. Pokud rybáři mají o knihu Zapomenuté revíry zájem, stačí napsat na email [email protected].

Matěj Houška tak znovu dokazuje, že si jde za svým snem. Kromě toho, že vydává opravdu propracovaná rybářská videa, tak se také stal autorem rybářské knihy. A to teprve ve 14 letech! S takovým seznamem pracovních úspěchů se nemůžou pochlubit ani mnohem starší autoři. Kam to až dotáhne?

 

Matěj natáčí rybářské série

Mladý rybář Matěj Houška mezi rybáři zaujal především tím, že jeho rybářská videa jsou opravdu krásně propracovaná. Nejde jen o záznam nějaké rybářské vycházky. Ne, jeho videa mají velmi zajímavý příběh, který dokáže diváka vtáhnout hluboko do děje.

VIDEO: Matěj Houška natáčel i s legendou české sumcařiny Pavlem Tomim

Kromě toho ale Matěj na svém kanále vydává i jiná videa, třeba sérii s Matějem u vody, do které si zve zajímavé rybářské hosty. Jedním z nich byl například i legendární český sumcař Pavel Tomi. Kromě něho ale Matěj natáčel třeba i s rybářkou Verčou Smolovou.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Matěj je fajn. Videa má skěle udělané a osobně mu dost fandím. Jen doufám, že je i v životě takový jak se prezentuje. Zatím mi nedělá problém jej podpořit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -