DomůAkční nabídkaNávazec na ty největší kapry: tenhle nevyplivne ani opatrná a zkušená ryba

Návazec na ty největší kapry: tenhle nevyplivne ani opatrná a zkušená ryba

- Reklama -

Hotové návazce na kapry byly dlouho opomíjené. V současnosti jsou na trhu návazce na kapry od nejlepších firem, které slibují maximální kvalitu a funkčnost. Ukázkovým příkladem jsou návazce NASH.  

Kdekdo by si mohl pomyslet, že návazec je jen „nenápadnou součástí udice“. Když se ale nad tím rybář pořádně zamyslí, pak právě návazec na kapry častokrát rozhoduje o (ne)úspěchu při rybaření. O to více pak špatná volba návazce na kapry zamrzí v tu chvíli, kdy rybář kvůli nekvalitě ztratí životní rybu. To se ale například s tímto návazcem od věhlasné anglické společnosti NASH nestane.

 

Návazec na kapry NASH Chod Rig Micro Barbed

Vynikající návazec na kapry od anglické společnosti NASH, který slibuje špičkovou funkčnost při lovu kaprů, zároveň i kvalitu a maximální pevnost při zdolávání ryby. Skvělou zprávou pak je, že na tyto návazce je šílená sleva! Kvalitní návazce na kapry NASH najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou.

Tento návazec je naprosto ideální pro lov na plovoucí nástrahy. Díky krátké délce návazce se rybář může spolehnout, že plovoucí nástraha bude plavat jen kousíček nad dnem, zároveň ale bude mnohem nápadnější než krmení na dně. Tenhle způsob prezentace se rybářům osvědčil i na těch nejtěžších vodách.

Na návazci je potom zásadní použitý materiál. Ten totiž vytváří dostatečný „protitlak“ při nasátí nástrahy do rybí tlamky, takže kapr nemůže háček s nástrahou tak snadno vyplivnout. A v tu chvíli se šance na úspěšný záběr výrazně zvyšuje.

 

Na návazcích jsou velmi ostré háčky

Zcela zásadní jsou potom i kvalitní háčky s protihrotem, které jsou na návazcích NASH Chod Rig Micro Barbed navázané. Díky extra ostrosti stačí jen letmý kontakt, a ryba se spolehlivě „píchne“. I proto ostřílení kapraři tyto návazce používají i na těžkých lokalitách, na kterých jsou velmi zkušené a opatrné ryby, které nástrahu nejprve „jen olizují“.

K ostrým háčkům jsou potom připevněné praktické vruty, které slouží k rychlému a snadnému nastražení nástrahy. Prostě stačí kuličku na vrut „našroubovat“. Rybář se pak vůbec nemusí obávat toho, že by kulička na vrutu nedržela – jedná se o způsob, který je léty osvědčený. Fakt se není čeho bát!

Na první pohled „nenápadným detailem“ je potom rozměrný kroužek na druhém konci návazce. Ten je zcela zásadní: ve chvíli, kdy na návazec nastražíme plovoucí nástrahu, tak právě onen kroužek výrazně přispívá k tomu, že se nástraha bude přirozeně chovat v podvodních proudech.

A zase: na silně prochytávaných vodách zkušené ryby často takové podvodní proudy vytváří, aby rozpoznaly lest. Rybáři si aktuálně mohou vybrat hned dvě velikosti háčků. K dostání jsou háčky o velikosti 5 nebo 7.

Záleží tak pouze na rybářovi, jakému návazci dá přednost. Skvělou zprávou ale je to, že zmíněná sleva se vztahuje na obě dvě velikosti návazců NASH. Takže rybář ušetří! Zlevněné návazce NASH najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

 

Další zlevněná bižuterie NASH za super ceny

Milovníci kaprařiny a fanoušci věhlasné anglické značky NASH jistě ocení, že na rybářském e-shopu PARYS je nyní k dostání velké množství bižuterie za výrazně nižší ceny než u konkurence. Rybář tak může za parádně nízké ceny získat prvotřídní rybářské potřeby, které je zapotřebí mít při lovu velkých kaprů u sebe.

Rybáři si například mohou vybrat jiné typy návazců, ale i háčky, montáže, PVA materiály a další věci. A na všechny rovněž platí super výhodné slevy. Tak nepropásněte šanci na výhodné doplnění zásob na květnovou část kaprařské sezóny. Zlevněnou bižuterii NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízké ceny.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -