DomůAkční nabídkaPelety na amury za „legračně“ nízkou cenu: jsou levnější než kukuřice

Pelety na amury za „legračně“ nízkou cenu: jsou levnější než kukuřice

- Reklama -

Pelety na amury jsou pochopitelně velmi oblíbenou návnadu, se kterou lze vytvářet obrovská krmná místa. Na trhu jsou i amurové pelety za pár korun, takže jich můžete do vody naházet velké množství.

O amurech je dobře známo, že tyto ryby dokážou spořádat obrovské množství krmení. Proto je nutné, aby rybář na lovné místo neustále vozil kila a kila krmení. Jenže! To se může prodražit! K tomu ale nedojde, pokud rybář sáhne po levných peletách na amury od české značky Carpway, které lze sehnat od 40 korun za kilogram. To je cena, která dovoluje masivní krmné kampaně, které jsou při lovu amurů zapotřebí.

 

Kukuřičné pelety Carpway

Kukuřice je surovina, která je při lovu amurů hojně používaná. Není se čemu divit! Právě na kukuřici amuři spolehlivě reagují, takže jí s velkou chutí přijímají. Proto je rozhodně rozumným rozhodnutím sáhnout po kukuřičných peletách. Kukuřičné pelety od české značky Carpway najdete na e-shopu PARYS už od 40 korun za kilogram.

Jestli hledáte objemovou návnadu, kterou můžete při lovu amurů sypat do vody ve velkém množství, pak jsou právě tyto pelety ideální. Pokud se totiž rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak kilogram těchto pelet vychází na pouhých 40 korun. Za takovou cenu neseženete ani vařenou kukuřici!

Kdekdo by mohl říct, že za takové peníze není možné sehnat kvalitní kukuřičné pelety. V tomto případě to ale neplatí. V peletách je velké množství nadrcených zrn kukuřice, takže ty nejenže vypouští výrazně „žlutý mrak“, ale zároveň i kousky kukuřice. Tohle nenechá ležet na dně žádný amur.

Pelety mají navíc výrazně žluté zbarvení, takže jdou skvěle vidět i na zarostlých terénech. Jenže právě na takových lokalitách s velkým výskytem vodní vegetace žijí ta největší „stříbrná torpéda“. A proto je obrovským plusem, když amuři žluté pelety rychle najdou, a rázem se začnou krmit.

Tyto pelety z kukuřice, které rybáři velmi rychle začali používat pro lákání amurů, lze sehnat v průměrech 12 a 18 mm. Do aktuálních podmínek, kdy je voda už teplejší, určitě doporučujeme větší pelety, které vydrží ve vodě delší dobu. Kukuřičné pelety od české značky Carpway najdete na e-shopu PARYS už od 40 korun za kilogram.

 

Zelené pelety Carpway

Ostřílení rybáři moc dobře ví, že amuři kromě kukuřice milují i „rostlinnou stravu“. Ostatně, proto se na tyhle ryby vyrábí nejrůznější druhy nástrah v zeleném zbarvení. Jenže! Právě ty častokrát stojí „nesmyslné peníze“. Proto je dobré se kouknout na zelené pelety Carpway, které také lze sehnat od 40 korun za kilo. Zelené pelety na amury najdete na e-shopu PARYS.

Tyto pelety obsahují velké množství řepky, která se při vnadění ryb používá odjakživa. Kromě toho ale v těchto peletách najdeme i další rostlinnou složku, která vytváří dokonalou návnadu na amury, kteří budou těmto zeleným peletám jen těžko odolávat.

Ještě k té ceně: pokud se i v tomto případě rybář zaregistruje na rybářském e-shopu PARYS, pak automaticky dostane slevu, díky níž ho v přepočtu 1 kilogram pelet vyjde na pouhých 40 korun. To je cena, za kterou budete hledat jinou návnadu na amury jen horko těžko.

Jak tyto pelety používat? Z našeho pohledu je nejlepší zelené pelety míchat 1:1 s kukuřičnými peletami. Rybář tak v tu chvíli má stoprocentní jistotu, že amurům nabídne obě suroviny, které tyto ryby tolik milují. Takže si „vybere“ skutečně každé „stříbrné torpédo“. Takže šance na úspěšný záběr rázem roste.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -