DomůNávnady a nástrahyKrmení na kapry z krillu: Jak vyrobit TOP krmení na kapry, které milují...

Krmení na kapry z krillu: Jak vyrobit TOP krmení na kapry, které milují i ty největší ryby?

- Reklama -

Krill. Tihle drobouncí živočichové jsou základem potravního řetězce. Na hejnech těchto drobných bezobratlých jsou závislí takoví giganti, jakými velryby bezpochyby jsou. Krill je pochopitelně hojně využíván i v rybářském průmyslu. Právě z krillu se vyrábí nepřeberné množství krmení pro ryby. A samozřejmě i na kapry! Krill je prostě TOP „surovinou“, která funguje…

Největší předností krillu je to, že se jedná o „maso“. O živočišnou složku, která nabízí obrovskou nutriční hodnotu. Kapři moc dobře „ví“, že taková potrava jim dodá tolik potřebnou energii. A proto na krillovou návnadu (nástrahu) tak dobře reagují. Krill rozhodně nenechávejte doma! A už vůbec ne v tom období, kdy kapři potřebují „nabrat na váze“ (doplnit zásoby tuku) – což bývá na podzim a na jaře.

Z krillu se vyrábí celá řada produktů. Od klasických směsí, po pelety. A to všechno je dobré používat do krmení. Nebojte se vše smíchat dohromady, a vše ještě zalít krillovým atraktorem. Pak už jen vše promíchejte a nechte odstát – vše se krásně promísí a vznikne opravdu TOP návnada.

Krill kromě velmi silné pachové stopy a vysoké nutriční hodnoty nabízí i výrazné zbarvení. Krillové produkty mívají rudě červené zbarvení, které jde vidět (téměř) na jakémkoliv terénu. Ať už chytáte na kamenitém, zaneseném nebo jílovitém terénu, je to jedno – tohle krmení půjde všude vidět. Krill rozhodně používejte!

Poznámka: Video je pouze ilustrační. Pro výrobu PVA mixu nebo krmení z krillu je možné použít libovolné produkty.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -