DomůNávnady a nástrahyLov kaprů na krmítko: Tajný fígl! Jak rychle, jednoduše a efektivně ochutit...

Lov kaprů na krmítko: Tajný fígl! Jak rychle, jednoduše a efektivně ochutit krmnou směs?

- Reklama -

Lov kaprů na krmítko patří k nejpopulárnějším rybářským disciplínám v České republice. A ono se není čemu divit, když právě lov na krmítko patří k těm nejúspěšnějším rybářským metodám při chytání kaprů. V tomto případě je neodmyslitelnou součástí krmná směs. Právě tato návnada se dává do krmítka, ze kterého se následně (po vhození do vody) krmení uvolňuje. Věděli jste ale, že lze vyrobit našlapané krmení, na které kapři velice dobře reagují? Pojďme si tento fígl představit…

Jde o to, že krmné směsi bývají suché. Po namočení vznikne „těsto“, které se velmi dobře dává na krmítko. Jenže! Krmnou směs lze mnohem výrazněji zatraktivnit. Jak? Tekutým atraktorem! Teď nemáme na mysli, že vezmete krmení a nalijete do něj tekutý atraktor. Ne! Udělejte to jinak!

Do krmné koule vyvrtejte díru a právě do této díry nalijte tekutý atraktor (CSL, tekutou potravu, esenci, melasu atd.) Jde o to, že tímto způsobem velice efektivně dostanete velké množství atraktivní tekutiny na jedno místo. K čemu je to dobré?

Po vhození krmné koule do vody se začne krmení uvolňovat a postupně se z něj začne dostávat i silná pachová stopa. Díky tomu, že tekutý atraktor je nahuštěn na jednom místě, pak je pachová stopa opravdu silná – mnohem silnější, když krmení zalijete atraktorem a až poté uděláte krmnou kouli. Doporučujeme po nalití atraktoru do krmné koule chvíli počkat – krmení se vsákne do krmení ve středu koule, takže pachová stopa je TOP silná! Tenhle fígl opravdu funguje! Rozhodně vyzkoušejte!

Poznámka: Video neobsahuje zvuk! Video je ilustrační! Lze použít libovolnou krmnou směs a atraktory! Jde o ten princip!

Postup přípravy ochucených krmných koulí:

  • Vyrobíme krmnou kouli (klidně více kusů)
  • Do koule vyvrtáme díru (není zapotřebí vrták, stačí klacek)
  • Následně do díry nalijeme tekutý atraktor. Doporučujeme nějaký hustší (třeba melasa)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -