DomůNávnady a nástrahyÚspěšný lov kaprů: Jak připravit TOP krmení do krmné rakety? Tady je...

Úspěšný lov kaprů: Jak připravit TOP krmení do krmné rakety? Tady je jednoduchý návod!

- Reklama -

Krmná raketa je geniální pomůcka pro rychlé a přesné zakrmení lovného místa. Krmná raketa je velice praktická – stačí ji naplnit krmením a vše je připraveno! Tahle metoda zakrmování lovného místa je pochopitelně velice vhodná tam, kde se nesmí používat lodě. A také je velmi vhodná pro rychlé chytání kaprů při krátkodobých vycházkách k vodě. Krmných raket je na rybářském trhu nepřeberné množství. Tím se ale zabývat nebudeme. V tomto textu se budeme zaobírat tím, co vlastně dát do krmné rakety. Tak pojďme na to…

Pokud si chceme rychle zachytat a nemáme cíleně spadeno na ty největší ryby, pak použijte krmení, které si dneska představíme. Tohle krmení se skládá jak z boilies, tak ale i z partiklu nebo klasické krmné směsi. Principem tohoto krmení je, že nabízí spoustu chutných složek a nejde o selektivní suroviny.

Toto krmení nabízí i jednu velmi důležitou vlastnost – díky přidání klasické sypké krmné směsi vytváří ve vodním sloupci po dopadu rakety velmi husté sloupce z drobných částeček. A to je ono! Právě tyhle sloupce vedoucí od hladiny ke dnu patří k velmi atraktivním „prvkům“, které kapry okamžitě zaujmou. A zejména pokud zrovna nefouká vítr a voda je v klidu, tak tyhle sloupce vydrží docela dlouhou dobu. Super!

Postup přípravy krmení do krmné rakety je naprosto jednoduchý. Do rozdrceného boilies postupně přidáme sypkou krmnou směs, drobné peletky, drobný partikl (lněné semínko, řepku), kukuřici. Vše pořádně promícháme a dostaneme suprové krmení do krmné rakety, které kromě zmíněných sloupů ve vodním sloupci vytvoří i krásný „koberec“ na dně. Super!

Poznámka: Video je pouze ilustrační! Lze použít libovolné suroviny!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -