DomůAkční nabídkaNejlepší čelovka pro rybáře? Svítí až 90 hodin a nepotřebujete žádné baterky

Nejlepší čelovka pro rybáře? Svítí až 90 hodin a nepotřebujete žádné baterky

- Reklama -

Čelovka pro rybáře je neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy při nočním rybaření. Tenhle typ baterky rybáři využívají při různých činnostech – od zdolávání ryby až po nastražování nových nástrah.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Prostě, rybáři u vody potřebují kvalitní čelovku, která jim zajistí intenzivní osvětlení. Na rybářském trhu je celá řada těchto produktů, což paradoxně může zkomplikovat jejich výběr. Tak jakou čelovku na ryby vybrat? Podívejte se na tuhle!

 

Čelovka pro rybáře RidgeMonkey VRH300 USB

Z našeho pohledu je tohle jedna z nejdokonalejších rybářských čelovek! Proč? Tahle čelovka pro rybáře nabízí celou řadu předností, které z ní dělají opravdu TOP produkt. Není se co divit! Rybáři jsou u anglických značek na prvotřídní kvalitu zvyklí. Takže co tato kvalitní čelovka pro rybáře RidgeMonkey VRH300 USB nabízí? Čelovka pro rybáře RidgeMonkey je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

Jak už název napovídá, tak u této čelovky není nutné měnit baterie. Ne! Čelovka pro rybáře od anglické značky RidgeMonkey se dobíjí s pomocí USB nabíječky, což je extrémně pohodlné! Věřte nám, pokud si takový typ čelovky obstaráte, nebudete chtít už „klasickou čelovku na baterky“. Na této čelovce velmi ceníme i displej, na kterém rybář vidí stav nabití. Tudíž se mu nikdy nestane, že by ho překvapilo vybití čelovky. Super! Životnost baterií je až 90 hodin (záleží na nastavení).

VIDEO: Jak svítí čelovka od anglické značky RidgeMonkey?

Tuhle čelovku si okamžitě zamilujete i díky perfektnímu svícení! Čelovka má trojitý vysoce výkonný LED výstup a pět možností paprsků: nízká – bílá/zelená, střední – bílá/zelená, vysoká – bílá. Rybář si tak velmi rychle a pohodlně může nastavit intenzitu a odstín světla tak, jak mu to nejvíce vyhovuje. Musíme zdůraznit, že lepší čelovku ohledně kvality svícení budete hledat jen těžko – světlo je opravdu krásně „syté“, takže rybář vidí vše jasně i za černočerné tmy.  

Jak už jsme výše naznačili, tak tato čelovka od anglické firmy RidgeMonkey nabízí i zelený odstín světla. Rybáři jsou spíše zvyklí na červenou variaci, ovšem ta není oproti zelené tak příjemná. Proč? V porovnání s červeným světlem je vizuální čistota zeleného světla mnohem vyšší, a to i při nižším stupni svícení. Každý to má „nastavené“ jinak, ovšem musíme říci, že zelené světlo je opravdu velmi příjemné, a člověk ho kolikrát upřednostní před jasným, bílým osvětlením.

Někteří rybáři už zažili to, že nekvalitní čelovka přestala svítit po silnějším lijáku. To je prostě k zbláznění! Tahle nepříjemnost ale u této čelovky od RidgeMonkey v žádném případě nehrozí! Tělo čelovky je vyrobeno ze super odolného materiálu, který zaručuje extra odolnost i v extrémním počasí. Tohle ocení každý rybář!

Jakou čelovku na ryby vybrat, ptáte se? Pokud hledáte kvalitní čelovku na ryby, na kterou se vždycky můžete spolehnout, pak se podívejte právě na tuto. Tato čelovka nabízí perfektní svícení, kvalitní a odolné materiály, vysokou výdrž nebo praktické nabíjení (a kontrolu stavu nabití). Těch výhod je tolik, že tato investice se opravdu vyplatí. Čelovka od anglické značky RidgeMonkey je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

Levnější model RidgeMonkey VRH150 USB

Máte zájem o jinou čelovku na ryby, která nabídne jiné vlastnosti, ale která je dostupná za nižší cenu? Pak se podívejte na čelovku RidgeMonkey VRH150 USB! Jedná se o prvotřídní čelovku pro rybáře, která zaručuje opravdu skvělé vlastnosti a špičkové zpracování, ovšem její výkon není takový, jako u výše představené čelovky. Přesto! I tak tato čelovka nabídne mnohem více než konkurence. A i proto právě tato čelovka patří k těm nejprodávanějším na česko-slovenském trhu! Levnější čelovka RidgeMonkey je dostupná na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -