DomůAkční nabídkaBivak pro více rybářů na trhu za rozumné peníze? Tenhle je dostupný...

Bivak pro více rybářů na trhu za rozumné peníze? Tenhle je dostupný za přijatelnou cenu

- Reklama -

Kvalitní rybářský bivak je nutností při déletrvajících výpravách. Právě rybářský bivak napomůže k vytvoření spolehlivého úkrytu, který bude rybáře chránit před celou řadou nepříznivých vlivů.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

To znamená: Od deště a větru, až po nepříjemný hmyz. Aby si rybář mohl dopřát kvalitní bivak, pak není nutné utrácet půlku výplaty. To ani náhodou! Na rybářském trhu jsou k dostání levné bivaky pro rybáře v TOP kvalitě za super nízkou cenu. Pojďme si ukázat levný rybářský bivak od české firmy…

 

Levný bivak pro rybáře Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man

Sehnat levný bivak pro rybáře může být docela oříšek! Naštěstí ale česká značka Giants Fishing má v sortimentu velký bivak pro dva rybáře, který je dostupný za fakt hodně rozumnou cenu! Přitom tenhle bivak nabízí skvělé vlastnosti, které mu můžou některé dražší bivaky závidět. Čím začít?

Každého rybáře na první pohled zaujme velký prostor! Délka bivaku je 265 centimetrů, šířka je 295 centimetrů a výška činí 145 centimetrů. Tento bivak tak pod střechou vytvoří opravdu hodně velký prostor! Do bivaku se s přehledem vlezou dvě rybářská lehátka, a to i spolu s nutnou rybářskou batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Tohle je fakt super! Cenově dostupný bivak Giants Fishing je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Na tomhle bivaku pro rybáře máme velmi rádi i povedenou konstrukci. Konstrukční trubky jsou vyrobené z aluminiové slitiny, která nabízí vysokou pevnost a odolnost. Tyto trubky tak dohromady vytváří velmi pevnou konstrukci, která odolá i silnému větru, který rybáře u vody mnohdy přepadne. K bytelné stabilitě pak přispívají i rozpěrné tyče, které celou konstrukci výrazně „vyztužují“. Tenhle prvek je k vidění u dražších modelů bivaků, proto je super, že to má i tento levný bivak pro rybáře.

Bivak pro rybáře Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man je potažen odolným pláštěm, který je vyrobený z materiálu 210D. Jedná se o voděodolný materiál s 5000 mm vodního sloupce, který vydrží i pořádně „hutný“ liják. Tento bivak tak bude rybáře chránit před silným deštěm, takže ten bude v suchu a v maximálním pohodlí. Aby byl bivak proti dešti co nejodolnější, tak jeho švy jsou podlepené. Super!

Důležité je, aby se pod střechou bivaku nedržel „vydýchaný“ vzduch nebo přebytečná vlhkost. Tomu ale zabraňují rozměrná okna v přední části, která vytvoří dostatečné otvory pro odvádění vlhkosti nebo vydýchaného vzduchu. V zadní části bivaku je také rozměrné okno, které napomáhá k cirkulaci vzduchu, takže pod střechou bivaku je velmi příjemné klima. Paráda!

K bivaku je dostupné i příslušenství. Rybář k němu dostane například odnímatelnou podlážku, která se hodí při déletrvajících výpravách, kdy panuje hodně škaredé počasí. K bivaku jsou pak dodávány i zavrtávací kolíky, které se pohodlně zavrtávají i do hodně tvrdého terénu. Tyto kolíky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, takže budou sloužit jako spolehlivá „kotva“. A dalším příslušenstvím je třeba i praktická taška na bivak.

Jaký bivak pro rybáře vybrat, ptáte se? Pokud nechcete utrácet velkou sumu peněz, přesto ale chcete kvalitní produkt, pak se podívejte na tento bivak od české značky Giants Fishing. Tento levný rybářský bivak nabízí velký prostor, bytelnou konstrukci, odolný plášť, celou řadu příslušenství a mnoho dalšího. Tohle je prostě bivak, do kterého se zamilujete! Bivak Giants Fishing si můžete prohlédnout na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -