DomůAkční nabídkaCenově dostupné kaprové děličky na trhu? Tyhle pruty na kapry seženete do...

Cenově dostupné kaprové děličky na trhu? Tyhle pruty na kapry seženete do 1000 korun

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k populárním modelům rybářských udic na kapry. A není se čemu divit! Kaprové děličky rybářovi nabízí takové vlastnosti, které ocení jak při nahazování, tak i zdolávání. 

Ilustrační foto: PARYS

Dělené pruty na kapry slibují skvělou akci blanku, takže rybáři jsou s nimi schopni nahazovat opravdu daleko. Navíc! Díky „charakteru“ těchto prutů si rybář užije každé zdolávání ryby. Kaprové děličky jsou prostě super! Jdou ale sehnat levné dělené pruty na kapry? Jdou!

Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní kaprové děličky musí stát půlku výplaty. Není tomu tak! Na rybářském trhu jsou k dostání i levné dělené pruty na kapry, které jsou k dostání za opravdu hodně nízkou cenu. Ano! Ty nejlevnější pruty tohoto typu lze sehnat i pod 1000 korun. O jaké pruty na kapry jde?  

 

Dělené pruty na kapry Mistrall Carp Seeker

Super levné trojdílné pruty na kapry od značky Mistrall, které jsou k dostání za nepřekonatelně nízkou cenu. Pokud právě hledáte opravdu levné pruty na kapry, pak se podívejte na tyto, protože jsou k dostání fakt za „pár babek“. Přitom ale tyto kaprové pruty nabízí hodně zajímavé vlastnosti! Co například? Dělené pruty Mistrall jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Levné dělené pruty na kapry Mistrall Carp Seeker jsou k dostání v „univerzálních“ mírách. Délka prutu je 3,66 metru. Tato délka je tak ideální jednak pro daleké hody, kdy je zapotřebí na rozlehlých vodách nahodit opravdu daleko. Ale na druhou stranu, tato délka je velmi příjemná i při vyvážení, kdy i s takto dlouhým prutem se na vodě pohodlně manipuluje. Prostě super!

Tyto udice mají gramáž 3 lb. Jde o nejčastější gramáž u dělených prutů na kapry, která dovoluje použití těžší zátěže pro dosažení dalekých hodů. Na druhou stranu ale nejde o příliš tvrdé pruty, takže rybář si užije zdolávání opravdu každé ryby. Palec nahoru!

Samozřejmostí jsou kvalitní očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich docházelo k co nejmenšímu tření. Díky tomu při nahození letí montáž opravdu daleko, takže i s těmito levnými pruty je rybář schopen nahazovat do velkých vzdáleností. Na dělených prutech je jednoduchá rukojeť, která se pohodlně drží, a která neprokluzuje ani ve chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Jaké dělené pruty na kapry vybrat? Pokud právě hledáte levné pruty na kapry, pak se rozhodně podívejte na tyto od značky Mistrall. Jedná se o jedny z nejlevnějších levných prutů na kapry na rybářském trhu, přitom ale nabízí spolehlivé vlastnosti, které při rybaření určitě oceníte. Dělené pruty Mistrall jsou k dostání na e-shopu PARYS.

 

Dělené pruty na kapry Starbaits M2

Další vynikající dělené pruty na kapry, které jsou k dostání za super nízkou cenu! A přitom tyto kaprové děličky od značky Starbaits mají základ v HM uhlíku, tedy v materiálu, který se vyznačuje perfektní pevností a odolností. Takže rybář může s těmito udicemi lovit i v těch nejtěžších podmínkách, které dávají prutům pořádně zabrat. Kaprové pruty Starbaits jsou dostupné na e-shopu PARYS.

I tyto dělené pruty na kapry jsou k dostání v „univerzálních“ mírách – tedy délka je 3,6 metru, gramáž činí 3 lb. Jedná se tak o dělené pruty, se kterými jde daleko nahazovat, ale přitom se s nimi skvěle manipuluje i na lodi.

Pruty jsou vybaveny prvotřídními SIC očky, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Proto tyhle pruty rybáři rádi používají při chytání na velkých vodách, na kterých je nutné daleko nahazovat. Na prutech najdeme sedla na navijáky DPS18, která spolehlivě udrží i velký kaprový „budík“. Samozřejmostí je i protiskluzová koncovka, díky které se prut pohodlně drží, i když má rybář mokré ruce. Levné pruty Starbaits jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -