DomůNovinkyPytlák řádí na oblíbené vodě! Rybáři našli nastraženou pytlačku

Pytlák řádí na oblíbené vodě! Rybáři našli nastraženou pytlačku

- Reklama -

Kdy tohle skončí? Rybáři ze Středočeského územního svazu prováděli na oblíbené vodní ploše Stržený úpravy na březích, kdy sekali rostliny nebo upravovali plochy. A právě při těchto pracích rybáři našli nastraženou pytlačku. Středočeští rybáři prosí, aby si rybáři na Strženém všímali okolí, a při nějakém podezřelém chování kontaktovali rybářskou stráž.

Foto: Středočeský ÚS

„Bohužel, na Strženém byla opět nalezena nastražená pytlačka. Zintenzivníme na této vodní ploše kontrolu, a prosíme lovící, aby nám pomohli s ostrahou a všímali si, co se děje kolem,“ uvedl Středočeský územní svaz na webu.

Rybáři zveřejnili ze Strženého i fotografii nastražené pytlačky. Na ní jde například vidět navázaný trojháček, který se používá například při chytání dravých ryb. To, co bylo na pytlačce nastraženo, středočeští rybáři neupřesnili.

 

Pytlák lovil na Strženém už v červnu

O pytlákovi na Strženém informoval Středočeský územní svaz už v letošním červnu. Tehdy kontrola na pytlácké šňůry narazila při pravidelné prohlídce dané vodní plochy. „Při pravidelné provozní údržbě a prohlídce vodní plochy SÚS Stržený byly nalezeny nastražené šnůry na dravé ryby. Všechny šnůry byly nastražené na trojháčky s rybkami, vše v lovném úseku,“ informoval Středočeský územní svaz na webu.

Nastražené šňůry prozradily i výrazné pásky, které rozvěšel po stromech. Právě podle těchto značek se chtěl „nelegální rybář“ orientovat při vytahování jeho šňůr. „Místa, kde se šnůry nacházely, si pytlák označil páskou na porostu,“ uvedli středočeští rybáři.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -