DomůAkční nabídkaCenově dostupný naviják na kapry SHIMANO? Tenhle je k dostání za rozumné peníze

Cenově dostupný naviják na kapry SHIMANO? Tenhle je k dostání za rozumné peníze

- Reklama -

Navijáky na kapry SHIMANO patří k tomu nejvyhledávanějšímu na rybářském trhu. A není se co divit! Právě u těchto strojů jsou rybáři zvyklí na TOP kvalitu, kterou ocení každý rybář při chytání ryb. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rybáři moc dobře vědí, že u těchto navijáků na kapry se mohou spolehnout na precizní chod, skvělou brzdu a velmi kvalitní zpracování. Jenže! Hodně rybářů si myslí, že kaprové navijáky SHIMANO jsou finančně nedostupné. Chyba lávky! V nabídce jsou i navijáky za rozumnou cenu…

 

Naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10000 XB

Perfektní naviják na kapry z „dílny“ světově uznávané společnosti SHIMANO, který nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti, přitom je ale dostupný za super rozumnou cenu. Co na tomto navijáku zaujme jako první? Určitě pořádně rozměrná cívka, na kterou se vejde velké množství navazovacího materiálu. Cenově dostupný naviják SHIMANO je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

Konkrétně: Na cívku navijáku na kapry SHIMANO Beastmaster 10000 XB se vleze až 400 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Tento naviják na kapry je tak maximálně vhodný i na hodně rozlehlé vody typu Nových Mlýnů nebo Lipna, kdy rybáři potřebují montáž vyvézt i několik stovek metrů daleko. Super!

Vývojáři z SHIMANO ale dbali také na to, aby cívka byla vhodná i pro daleké hody. Proto je tvarována tak, aby se z ní dobře odvíjel vlasec při nahození. Za tohle palec nahoru! To, že tento naviják je určený pro chytání ve velkých vzdálenostech, naznačuje například i převodový poměr. Ten činí 4,6:1, takže na jedno otočení kličkou rybář navine až 100 centimetrů navazovacího materiálu. A díky tomu tak rychle stáhne montáž i z velké vzdálenosti.

VIDEO: Jak vypadá naviják SHIMANO Beastmaster? 

Naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10000 XB zaujme každého rybáře i svým precizním chodem. O ten se stará jedno kuličkové ložisko typu A-RB a ještě také jedno jednocestné ložisko. Naviják tak při navíjení ukládá navazovací materiál s maximální precizností, takže na cívce nevznikají nepříjemné nepřesnosti, které následně vadí při nahazování nebo vyvážení.

A nesmíme zapomenout ani na TOP brzdu! Na navijáku je super spolehlivá brzda Instant Drag, která okamžitě reaguje i na ten nejjemnější pohyb ze strany rybáře. Takže i když rybář zdolává divokého kapra, který dává vybavení při zdolávání pořádně zabrat, tak přesto si s ním poradí. Tahle brzda rybu okamžitě zastaví, anebo ji velmi rychle povolí. Super!

Samozřejmě, tento naviják na kapry mají rybáři velmi rádi i proto, že je dostupný za hodně rozumné peníze. Takže pokud patříte mezi milovníky kaprů, kteří chtějí kvalitní naviják se super vlastnostmi, ale nechcete za něj utratit fůru peněz, pak se rozhodně podívejte na tento stroj. Levný naviják na kapry SHIMANO Beastmaster 10000 XB je opravdu perfektní volbou! je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

 

Navijáky SHIMANO nejlevněji na Chyť a pusť!

Hledáte kvalitní naviják na ryby SHIMANO za tu nejlepší cenu? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť! Právě tady naleznete celou řadu modelů od světově uznávané společnosti SHIMANO za ty nejlepší ceny. Jsou tady jak navijáky na kapry, tak i na feeder, přívlač a další rybolovné metody. Super kvalitní navijáky SHIMANO za nízké ceny jsou k vidění na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -