DomůAkční nabídkaNejoblíbenější boilies roku? Firma Mikbaits „způsobila“ rybářskou mánii

Nejoblíbenější boilies roku? Firma Mikbaits „způsobila“ rybářskou mánii

- Reklama -

Někdy se rybářským firmám povede na rybářský trh uvést takové produkty, které způsobí „lavinu zájmu“. Jednou z takových nástrah je určitě nové boilies od ostříleného kapraře Michala Kučery.

Společnost MIKBAITS od zkušeného rybáře Michala Kučery patří ke stálicím na rybářském trhu. Tato firma produkuje kvalitní nástrahy a návnady na ryby, které si česko-slovenští rybáři pro jejich účinnosti skutečně oblíbili. A nyní spousta fanoušků této značky upírá své zraky na nové boilies Chilli Chips, o které je skutečně velký zájem. Pojďme se na tyhle kuličky podívat blíže…

 

Boilies MIKBAITS Chilli Chips

Toto nové boilies od Michala Kučery je v mnoha ohledech skutečně unikátní. Kuličky totiž nabízí celou řadu vlastností, které slibují bohaté úlovky u ryb. Co tahle nástraha „umí“? Nové boilies MIKBAITS najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První zásadní předností pro rychlejší chytání ryb je samotná směs. Ta je „poskládaná“ tak, aby nástraha začala pracovat okamžitě po vhození do vody. V tu chvíli tak kulička začne uvolňovat výrazné potravní signály, které spolehlivě lákají ryby k záběru.

Boilies má opravdu rychlejší rozpustnost, která se počítá na hodiny, maximálně pak na 12 hodin. Proto je tato nástraha vhodnější právě pro rychlejší chytání, kdy chce rybář docílit rybářského úspěchu v krátkém časovém horizontu. Rozpustnost boilies pak samozřejmě závisí na teplotě vody, proudění vody, anebo na množství „bílé ryby“.

Ještě chvíli u té směsi zůstaňme: jedná se totiž o to, že v ní najdeme celou řadu exkluzivních surovin. První z nich je například speciální odrůda chilli papriček, která dává nástrahám unikátní chuť a pach. A jak známo, velcí kapři pikantní mají velmi rádi. Kromě toho ale v kuličkách najdeme i prvotřídní Robin red nebo nejrůznější živočišné moučky.

 

Hlavním hitem je jahoda

Rybář se tak může spolehnout, že nové kuličky Chilli Chips od zkušeného kapraře Michala Kučery nabízí opravdu obrovskou nutriční hodnotu. Kapr tak velmi „rychle pozná“, že před ním leží výživné sousto, které rozhodně nenechá jen tak ležet.

Kuličky Chilli Chips jsou pak k dostání v několika příchutích. Rybáři si mohou vybrat jak sladké, tak živočišné příchutě. Absolutně nejžádanější příchutí je ale jahoda. Právě kombinace pikantních surovin spolu se sladkou esencí vzbudila mezi rybáři nebývalý zájem. A tato nástraha je skutečně tou nejvíce žádanou.

K dostání je potom hned několik velikostí kuliček. Rybář může například sáhnout po nejuniverzálnějším průměru 20 mm, který je vhodný jak pro rychlé chytání, ale i hodí se i pro lov větších kaprů. Na ty větší ryby jsou ale přece jen lepší větší kuličky o velikosti 24 mm, které vydrží ve vodě delší dobu, i když je směs „rychle pracující“.

Mnoha rybářům se potom líbí i balení, která firma MIKBAITS „vymyslela“. Rybář si totiž zprvu může vybrat menší 300gramové pytlíky, aby si vyzkoušel co nejvíce příchutí. A pokud pak bude chtít kuličky v té příchuti, která mu nejvíce funguje, pak může sáhnout po větším kbelíčku. Za tohle palec nahoru!

Pokud aktuálně hledáte nějakou zajímavou nástrahu, která bude na začátku sezóny spolehlivě fungovat, pak se určitě podívejte na tyto nové kuličky „z dílny“ společnosti MIKBAITS. Ostřílený kaprař Michal Kučera znovu ukázal, že stále umí vymýšlet zajímavé (a žádané) nástrahy na kapry. Pikantní boilies Chilli Chips najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -