DomůAkční nabídkaVelký výprodej navijáků v Česku: Rybářský e-shop likviduje skladové zásoby navijáků

Velký výprodej navijáků v Česku: Rybářský e-shop likviduje skladové zásoby navijáků

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá obrovský výprodej rybářských navijáků. Teď si na v tomto internetovém obchodě můžete vybírat z celé řady zlevněných modelů navijáků od různých firem. 

Ilustrační foto: PARYS

Vybrané modely navijáků se hodí jak na klasickou kaprařinu, tak i na položenou s krmítkem nebo na feeder. Ale bacha! Jde o likvidaci skladových zásob! Po vyprodání zásob nebudou tyto levné navijáky na ryby za tyto nízké ceny již k dispozici…

 

Naviják OKUMA Ceymar CMBF (akční set 2ks)

Suprové navijáky na ryby od renomované firmy OKUMA, které jsou vybaveny pohodlnou volnoběžnou brzdou! Právě tento typ brzdy mají rybáři velmi rádi, takže pokud taky patříte mezi fanoušky takového zařízení, pak máte jedinečnou možnost sehnat takové navijáky na ryby za super nízkou cenu. Výsledná cena za jeden naviják je pak ještě přívětivější, protože tyto stroje se dodávají v akčním setu 2 kusů. Zlevněné navijáky OKUMA Ceymar jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Rybáři si tyto navijáky mohou vybrat jak na klasickou kaprařinu nebo položenou s krmítkem, ale také na feeder. V regálech rybářského e-shopu totiž leží modely v několika velikostech – od 30 do 65. Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na výhodný nákup! Bacha! Zásoby se rychle tenčí…

 

Naviják OKUMA Baitfeeder AK (akční set 2 ks)

Hledáte opravdu levný naviják na ryby na klasickou položenou? Pak se rozhodně podívejte na tyto navijáky Baitfeeder AK, které jsou k dostání ve velikostech 4000 nebo 5000. Právě taková velikost navijáků je vhodná na menší a středně velké revíry při chytání na odhoz. Rybáři tyto navijáky mají velmi rádi díky volnoběžné brzdě, ale také díky krásně pravidelnému chodu. Zlevněné navijáky OKUMA Baitfeeder jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Velkou oblibu si tyto navijáky mezi česko-slovenskými rybáři získaly i proto, že jsou dostupné za fakt suprovou cenu. Jelikož tyto navijáky jsou dodávány v akčním setu 2 kusů, pak je výsledná cena za jeden naviják fakt „sexy“. Rozhodně doporučujeme!

 

Naviják OKUMA Custom C 7000 (akční set 2 ks)

Pokud právě hledáte kvalitní navijáky na kaprařinu za super výhodnou cenu, pak se rozhodně podívejte na tento model od firmy OKUMA. Tento typ navijáků nabízí nádherně hladký chod, o který se stara 3 kuličková ložiska a 1 válečkové ložisko, ale také počítačově vyvážený rotor. Kromě prvotřídního chodu tento naviják má i TOP multidiskovou japonskou brzdu, která reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Bomba! Zlevněné navijáky OKUMA Custom jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Tento naviják je vhodnější pro chytání na středně velkých vodách – kapacita cívky je 325 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Tento naviják je tak vhodný například i na odhoz, kdy je zapotřebí mít „pro jistotu“ větší kapacitu na cívce, když zabere větší kapr. Vynikající je také cena! Vzhledem k tomu, že se tyto navijáky nabízí v akčním setu, tak cena za jeden stroj je fakt hodně lákavá. Super! Tenhle naviják je „černým koněm“ rybářského trhu!

 

Výprodej rybářských navijáků! Nejlevněji na PARYS!

Tohle byla jen částečná ochutnávka zvýhodněné nabídky navijáků na ryby. Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání mnohem více modelů na nejrůznější rybolovné disciplíny. Stačí si jen vybrat! Ale znova: Zásoby zlevněných navijáků jsou omezené, jde o výprodejové akce. Proto si nenechte upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup! Zlevněné navijáky na ryby za nízké ceny naleznete na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -