DomůAkční nabídkaNeodolatelná síla ovoce: Účinné ovocné nástrahy na letní kapry do teplé vody

Neodolatelná síla ovoce: Účinné ovocné nástrahy na letní kapry do teplé vody

- Reklama -

Ovocné příchutě jsou osvědčenou volbou při chytání kaprů v teplé letní vodě. A ono to dává smysl! U celé řady našich revírů rostou ovocné stromy, ze kterých padají slaďounké plody přímo do vody.

Ilustrační foto: LK Baits

Takže kapři a amuři si tímhle cpou břicha „do prasknutí“. Proto rybáři rádi v teplé vodě používají ovocné nástrahy s velmi silnou vůní. Co použít při letním rybaření, abychom si užili spoustu záběrů? Mrkněte na tohle!

Hodně rybářů za teplého počasí nechává pruty v koutě, protože jsou přesvědčeni, že ryby v tuhle dobu nežerou. Ale chyba lávky! Ryby jsou i v teplé vodě dost aktivní, takže se musí shánět po potravě. Takže pokud jim nabídneme něco, co je zaujme, pak můžeme počítat s „těžkým úspěchem“. Do teplé letní vody je dobré používat ovocné nástrahy, které dokážou ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Co zkusit třeba tohle?

 

Ovocné NUTRIGO Extra (jahoda, mango, compot NHDC)

Kdo by neznal NUTRIGO Extra? Revoluční nástraha zažívá výrazné úspěchy nejen v Česku, ale také v zahraničí. Kuličku s tekutým středem si oblíbili němečtí, angličtí nebo italští rybáři. A my se nedivíme!

NUTRIGO Extra totiž nabízí takové vlastnosti, které ostatní nástrahy nabídnout nemůžou. Jde především o silnou pachovou stopu, kterou vytváří výrazně vonící tekutina uvnitř kuličky. Ovocné NUTRIGO naleznete na e-shopu LK Baits

NUTRIGO Extra mango

A NUTRIGO Extra skvěle funguje i v teplé letní vodě, ve které vydrží až 24 hodin. Ano! Díky „úpravám“ klasického NUTRIGO firma LK Baits dokázala výrazně prodloužit rozpad nového NUTRIGO Extra, které tak vydrží podstatně delší dobu. Takže rybáři tuto nástrahu velmi rádi používají i při nočním rybaření, kdy v podvečer vyvezou nástrahu, a mají jistotu, že tam vydrží dlouhou dobu. Super!

VIDEO: Jak chytat na NUTRIGO Extra? 

Tato nástraha na kapry s tekutým středem se vyrábí i v nadupaných ovocných příchutích. Rybáři si mohou vybrat například příchuť lesní jahoda (wild strawberry), která má nádherně silnou vůni, která skutečně připomíná oblíbené ovoce. Zajímavou variantou je potom NUTRIGO Extra v příchuti mango. Tato vůně je zvláštně exotická, s jemným nádechem citrusů. Tohle v létě perfektně funguje!

To, že NUTRIGO Extra mango funguje, dokazuje například i nedávný úlovek z těžké české svazové vody – z Rozkoše. Právě tady šťastný rybář Michal Kašpar dokázal na kuličku s tekutým středem ulovit famózního kapra o váze 24,8 kilogramů!

Naprosto dokonalou „bombou“ do letní vody je ale z našeho pohledu příchuť compot NHDC, která má opravdu hodně výraznou vůni! Tato vůně se pak stupňuje při chytání na větší kuličky. Ano! NUTRIGO Extra se dodává i ve velikosti 30 mm, a v tomto průměru je compot NHDC naprosto fantastický!

NUTRIGO Extra lesní jahoda

Ještě chvíli u toho velkého průměru zůstaňme: Pokud chcete chytat na selektivnější nástrahu, která odolá záběrům od menších kaprů nebo bílé ryby, pak je ideální právě 30 mm velikost. Tyto kuličky připomínají pingpongové míčky, které malá ryba jen tak neslupne. A pokud chcete opravdu TOP nástrahu na velké kapry, pak lze k 30 mm kuličce přidat ještě jednu menší o velikost 20 mm – velký kapr s tím nebude mít problém!

Vlevo je NUTRIGO Extra compot NHDC (velikost 30 mm), vpravo NUTRIGO Extra mango (velikost 20 mm)

Ovocné NUTRIGO Extra nabízí opravdu skvělé vlastnosti – atraktivní barvy, nádherné vůně, dlouhou dobu rozpadu. Tohle všechno dělá z ovocného NUTRIGO Extra skvělou nástrahu na kapry a amury do teplé vody, protože ve vodě bude vytvářet velmi silnou pachovou stopu. Prostě velký palec nahoru! Ovocné nástrahy NUTRIGO jsou k dostání na e-shopu LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -